Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LPR - chceli by ste vedieť pravdu?

llek

Neviem, aky problem si mala konkretne na mysli, ale cez internet ci cez telefon, pokial nemas pacienta sa nadorovym ochorenim priamo pred sebou, nemas jeho vysledky a nevies presne dolezite informacie o jeho ochoreni, mozes len radit a to dost vseobecne. Skusenost je taka, ze niektore velmi dolezite informacie ci vysledky pacienti nevnimaju ako velmi dolezite a ked sa pytaju, prave tieto dolezite informacie neuvadzaju. Preto rada cez internet ci cez telefon cudziemu cloveku bude vzdy dost vseobecna

nefinka

:quasi - tu nejde o mna, ja keď mam zdravotný problém idem k lekárovi a nie na nejaké fora, jedná sa mi o ľudí, čo tam píšu a oni im tam dávajú vyhýbavé odpovede

quasi

nečakaj, že ti niekto cez internet odpovie priamou odpoveďou, veď to sa ani nedá. môže ti poradiť, na koho sa obrátiť, prípadne v akom časovom horizonte riešiť problém, ale nik nemôže diagnostikovať na základe pár údajov, ktoré má k dispozícii. bola by to veľká nezodpovednosť, ak by si niekto toto dovolil.

nefinka

no ved ja som toho istého názoru..
preto som aj založila túto tému, lebo očividne pri niektorých otázkach im odpovedajú vyhýbavo a nepovedia narovinu ako sa veci majú a neuveritelne ma to irituje:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

LPR - chceli by ste vedieť pravdu? - Fórum - ZDRAVIE.sk