Nervozita praca + doma

Príspevok v téme: Nervozita praca + doma
Jajo123

Zdravim som mlady chalan a uz mam pomaly nervy v kibly , stane sa mala zla vecicka a tak sa viem vytocit ze najradsej by som nieco zle fakt spravil a trva to chvilu .
Nebol som takyto vobec ale robim par rokov a je to horsie a horsie :( .
Proste neviete nieco poradit mimo psychloga a psychiatra ci sa volaco neda ???
Rozmyslal som nad xanaxom 0,25 mg len chcem pocut vase rady :( dakujem za pomoc

jajo123

Proste za tie roky jak pribudaju starosti , problemy sa bojim ze uz to psychicky nezvladnem , zacal soom pracovat hned jak som dostudoval 3 rocku a doteraz tam robim a uz to ide na nervy vsetko tam ale aj doma su tiez problemy .

jajo123

Tak ja ako odchadzam za 2 mesiace prec robit vodica tam sa ukludnim ale teraz co som doma problemy zo vsetkym a este tato praca proste moc a s ludmi co sa vidim kazdy den 8 hodin denne uz ide tiez dost na mozog , strasne sa vytocim neskutocne za malu blbost , aj moja volaco povie alebo vyvedie idem prasknut od jedu :( Jeduje ma to chcem sa vratit taky aky som bol kedysi len sa bojim ci sa to podari

Magy

mozes prosim uviest nejaky konkretny priklad? tvoje informacie su prilis vseobecne a neurcite na to, aby ti tu mohol ktokolvek ucinne poradit.
preco odmietas psychologa?
odkial beries presvedcenie, ze nejake chemicke lieciva ci AD vyriesia tvoj problem? akurat by utlmili dosledok niecoho, ale nevyriesili dovod a zdroj nervozity.

Naja85

Mal by si najprv riesit priciny nervozity, lebo lieky ti ich neodstrania. Pred casom som prechadzala dost podobnym obdobim, ked toho bolo na mna uz privela a nielen ja, ale aj moje okolie trpelo mojimi zacvatmi hnevu-stacila blbost na vytocenie(a za niektore veci, co som povedala v nervoch, som sa potom aj hanbila), pricom inak som velmi pokojny clovek. Mne osobne pomohlo dostat sa zo stresu, ktory som uz nezvladala, prec a momentalne som na ceste prebudovat si svoj zivot, dat si ho konecne do poriadku:). Mozno by ti pomohlo zmenit pracu, zmiernit tempo.