Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cesnak a hnačka

cesnak666

ahojte, davam si druhy den po sebe 2 stručiky cesnaku, a mam hrozne zapachajuce plyny a takmer zelenu riedkejšiu stolicu.ako to je možne?

zadara

No veď to som celá ja: buď všetko alebo nič :))). Najprv surový cesnak nezjem ako je rok dlhý a potom to zase preháňam.

zadara

Ďakujem za info. Ja si tiež myslím, že je to z toho cesnaku. Asi to moje črevo nezvládklo, keďže nie je naň navyknuté:) a ešte k tomu tá celiakia. Dúfam, že mi to prejde.

zadara

No, mne pred týždňom diagnostikovali silnú celiakiu, tak môže byť problém s tým cesnakom aj v tom, že mám zničené črevo?

mate59

cesnak dosť dráždi žlčník a to sposobí hnačku u niektorých ľudí.Prejde to samo zajtra, pozajtra najneskorej.

Jefitto

Nemôže, príčinu treba hľadať inde. Cesnak je skoro ako prírodné antibiotikum spojené s probiotikom. Pomáha pri udržiavaní normálnej črevnej flory a ničí škodlivú. Ale ako sa hovorí: všetkého veľa škodí. Denná odporučaná dávka je 6 gramov cesnaku

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cesnak a hnačka - Fórum - ZDRAVIE.sk