Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco je krasa v umelosti ?

Príspevok v téme: Preco je krasa v umelosti ?
Sunny_xxx

Chcem sa len opytat, preco je krasa dnesnych zien v umelosti, a odkial prisiel ten fenomen, byt vychrtla, vysolarkovana , najlepsie blondyna s umelymi nechtami, prsiami, zubami, vlasmi , mihalnicami a asi vsetkym ... To pre normalne baby nie je miesto? A chlapom sa to paci? Ja mam naozaj dilemu, akoze oki , ja mam nejakych 55 kil a pridem si tucnejsia ako by som mala, ale nepaci sa mi, ze sa polovica zien trapi s dietami, len preto , ze poziadavky sveta sa takto zmenili .. Co si o tomto myslite?

Maoam

Sunny, ten mejkap ti hned najdem, momentik. Ak sa ale stravujes tak zdravo, ako pises, mas potom zrejme prevazne hormonalny problem, neviem ci si brala Roaccutane? Viem, ze je to silne, ale zvykne to dobre pomoct, ak sa s akne trapi niekto velmi dlho (roky). HAK nemusi vzdy zabrat, neviem aku beries.

Sunny_xxx

Maoam a vies mi konkretne poradit ako sa ten makeup vola a taktiez nejaky konkretny detoxikacny pripravok? Ja sa stravujem dost zdravo, olivovy olej, sama zelenina , maso viac menej chude a ovocie doobeda. nemam to az take ako niektori ludia ale dost mi to vadi

Maoam

Sunny, tak to su viac-menej drobnosti, rozdel si to a chod na to postupne :-)).
Na postavu je najlepsi pravidelny sport, hlavne ked ti treba dat dole iba 3kg, to je nic, ale lepsie to vyznie, ked si spevnis a vyformujes postavu, robis nejaky sport? Akne: skus detox criev, zvykne to dobre pomoct pri akne, make-up - dobry je napr. make-up od Vichy, neviem ake silne ho mas ale skus taketo specialne typy make-upu urcene pre problematicku plet. Ak fajcis, tak s tym prestan, lebo to velmi zle posobi na plet, doplnat mineraly, vitaminy, lebo akne suvisi aj s tym, hlavne ak je telo prekyslene.

Sunny_xxx

Maoam , citas mi z duse :D Uz len cakam kedy mi kto napise ze cely den sedim za PC a nesportujem :D Ale chcela by som schudnut z tych 55 a nejak sa to nedari, proste len nejake tri kila za dva tyzdne a potom ma trocha trapi akne , rozmyslam nad laserom alebo co neviem co skusit uz rozmyslam nad vselicim aby som toto docielila. Ale napriek tomu, nebojte sa ludia, komplimentov mam dost, je to skor vlastna nespokojnost a to, ze bez makeupu ani na krok . Hlavne po vysadi HA sa mi to zhorsilo predtym bola plet OK .

Maoam

Sunny a v akom rozsahu to u seba myslis, teda co planujes? Schudnut, alebo aj nejaky chirurgicky zakrok, na tvari, prsia alebo? Nerob si z toho nic, ze sa to tu rychlo vytaca do extremov, to je tu caste :D, akoby medzi zanedbanou tucibombou s akne a plastikovou Barbie, ktora je prerobena od hlavy po päty nic ine nejestvovalo :D.

Sunny_xxx

Ach dobre, uz nepisem nic, chcela som len pocut nazory, dakujem za ne. Nikomu nic neberiem a uz vobec nie som ta z tych co ohovara, mala som len jednu blbu dilemu, tak sorry :) Neviem, preco to vsetci tahate do extremov a utocite, hned som taka a taka . Vsak pohoda ludia :D

[zruseny20]

blondula ja sa tiez rada pozriem po peknej zene a viem ocenit bud jej peknu postavu, alebo taktiez nejaky jej doplnok, resp. oblecenie..

nebudem zo seba robit chrumkavu - ked obcas vidim nejaku doslova plastikovu barbi, obcas aj mna napadne, ze preboha.. co to je.. ale to trva dve sekundy a potom zijem svoj zivot dalej.. ked je ona so sebou spokojna..

ono nechapem preco kazdy odsudzuje tie plastikove barbiny.. mne sa to tiez nepaci.. ale naco to riesit? je to jej vec, zivot, ona s tym bude zit (pravdepodobne) do konca zivota.. a nie ja :)

bingham

Sunny_xxx

" Nikto ma nevidel, nikto ma nepozna, ale raz napisem tak - hned usudite , ze som zakomplexovana, tucna a mam vyrazky... "

hlavne ze ty sudis zeny co su "umele", ze nemaju az taky charakter....a pritom ich ani nepoznas ;)

[zruseny20]

a myslis, ze ked ti tuto ludia na fore povedia, ze je in mat sestky kozy, byt cierna ako cernoska a peroxidove blond vlasy.. tak to teraz pojdes urobit?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco je krasa v umelosti ? - Fórum - ZDRAVIE.sk