Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco je krasa v umelosti ?

Príspevok v téme: Preco je krasa v umelosti ?
Sunny_xxx

Chcem sa len opytat, preco je krasa dnesnych zien v umelosti, a odkial prisiel ten fenomen, byt vychrtla, vysolarkovana , najlepsie blondyna s umelymi nechtami, prsiami, zubami, vlasmi , mihalnicami a asi vsetkym ... To pre normalne baby nie je miesto? A chlapom sa to paci? Ja mam naozaj dilemu, akoze oki , ja mam nejakych 55 kil a pridem si tucnejsia ako by som mala, ale nepaci sa mi, ze sa polovica zien trapi s dietami, len preto , ze poziadavky sveta sa takto zmenili .. Co si o tomto myslite?

Blondula

myslienka....presne ako pises !!! nasa suseda si tiez brala kazdeho do huby,kazdeho ohovarala a nakoniec dopadla na posmech dediny ona sama :D predavacka jej nasla v taske ukradnuty tovar :DDDD
inak ja sa otacam casto po peknej babe a vzdy si v duchu poviem...."pana,to co robi,ze ma taky zadok" ?? ...alebo to kde kupila ?? :O

Sunny_xxx

Mozno som sa zle vyjadrila, nechcela som akoze riesit inych, ze paneboze co ma ta baba za vlasy atd... Proste stojim pred otazkou, ci je to naozaj pekne alebo nie a ci sa vydat tymto smerom. Ja som so sebou vecne nespokojna a na jednej strane sa mi to paci a na druhej mam pocit, ze je lepsie nekazit si peknu prirodzenost. Viem , mozem sa opytat aj kamosiek, ale tie mi povedia, ved si pekna, co riesis ... atd :) chcela som vediet vseobecny nazor. A solarko sa mi fakt nepaci napr, ale hneda farba tela je in

[zruseny20]

Ja nechapem naco je dobre stale riesit cudzich ludi.. nemate dost vlastnych problemov? :) Snazim sa riadit heslom "Zi a nechaj zit".. a vsetkym zelam svetovy mier :)

Sejla

Sunny_xxx ale ja som nechcela útočiť, len proste mi príde divné, že niekto, kto je sám so sebou vyrovnaný a spokojný, má potrebu riešiť a ohovárať niekoho druhého pre veci, ktorými ti neubližuje. Veď sa obklopuj takými ľuďmi, akí ti vyhovujú a nekoncentruj svoju pozornosť na to kto má čo urobené, hneď sa ti bude aj lepšie premýšlať o tých dôležitejších veciach...

Sunny_xxx

Dakujem no, myslela som, ze si vypocujem zopar fajn nazorov, ale nemusite tu hned utocit na moju osobnost. Nikto ma nevidel, nikto ma nepozna, ale raz napisem tak - hned usudite , ze som zakomplexovana, tucna a mam vyrazky... Potom sa snazim vyjasnit to, ze to tak nie je a ze sa ako kazda zena o seba staram a zrazu (dakujem Sejla) zo mna spravite falosnu barbie s lacnym charakterom... Haha, no dakujem pekne teda. Oki, kazdy ma komplexy, ja som len chcela pocut nazor ci sa toto ludom naozaj paci co som rozoberala, lebo ano SEJLA v BA na ulici sa to tymto hemzi ... Hlavne v poslednej dobe sa akoby vrece pretrhlo s tymito babami tak jasne ze uz potom niektore su zakomplexovane, ze nie su take. Ale oki, su aj vaznejsie veci ako vyzor, to ja velmi dobre viem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco je krasa v umelosti ? - Fórum - ZDRAVIE.sk