Preco je krasa v umelosti ?

Príspevok v téme: Preco je krasa v umelosti ?
Sunny_xxx

Chcem sa len opytat, preco je krasa dnesnych zien v umelosti, a odkial prisiel ten fenomen, byt vychrtla, vysolarkovana , najlepsie blondyna s umelymi nechtami, prsiami, zubami, vlasmi , mihalnicami a asi vsetkym ... To pre normalne baby nie je miesto? A chlapom sa to paci? Ja mam naozaj dilemu, akoze oki , ja mam nejakych 55 kil a pridem si tucnejsia ako by som mala, ale nepaci sa mi, ze sa polovica zien trapi s dietami, len preto , ze poziadavky sveta sa takto zmenili .. Co si o tomto myslite?

beskyd

tiez tomu nerozumiem.. zrejme preto ze media prezentuju vychrtle a umele zeny ako ideal a ludia potrebuju vzory a ked toto vidia tak to beru ako sablonu.. ze ano, toto je krasa a takto ma zena vyzerat ked to takto vidime odprezentovane v casakoch, reklamach, vsade. hoci je to len biznis a na umelom vyzore zien zarabaju kozmeticke firmy a obvykle si od nich zeny kupuju pocit ze su krajsie ako keby boli prirodzene. a cim vacsie mesto a viac komercie tym horsie. otras.

Sejla

jedna a tá istá téma, miloón krát omielaná, ešte vás to baví? O čo tu vlastne ide, každý chlap ti tu napíše, že prirodzené sú krajšie, tak ti stúpne ego, potom sa tu začnú ohovárať tie "umelé" ženy a stúpne ti ešte vyššie, alebo čo?! Každý predsa vie, aký má na to väčšina ľudí názor, tak načo sa v tom ešte ďalej rýpať. Poviem ti, že mi je šuma fuk, kto drží z akého dôvodu diétu, pokial to nie je moja sestra, naj kamoška, alebo niekto blízky, tak sa nebudem tváriť, že ako mi je ich ľúto a pritom na nich pri každej konverzácií kydať hnoj.

Magy

v podstate ide o obrovsky biznis, jak na poli plastickej chirurgie, tak s roznymi preparatmi, pripravkami, liecivami, konfekciou a modnymi doplnkami.
media, korporacie a megakoncerny tlacia do hlav ludi uz cele desatrocia nezdrave a nerealne principy o fyzickom ideale, telesnych mierach a tvaroch ci vyzore. A co cakas od generacie, ktora vyrastla pri babikach barbie od Matela(absolutne nerealne proporcie tela), do extremu dotiahnutom modelingu (same anorekticky) atd???

zabudni na to vsetko!!!

Ries svoj zivot tak, aby si TY bola zdrava a citila sa spokojne a stastne vo svojom tele. NIC, a to opakujem - NIC, na tomto svete nie je dolezitejsie.
Chnapenzi?

snehulienkaa

Že tie baby čo sa podriadia nejakému ubohemu trendu nemajú vlastnu osobnosť, a aj su dokonca ochotne robiť trvale zmeny, že si nevážia svoje telo a zdravie, a že nakoľko ich sebavedomie je úmerne úprave ich vzhľadu, budu veľmi trpieť ked budu starnut. Že minú vsetky peniaze na vlastnu údržbu a na to aby zaujali najpudovejsiu časť mužov. Že možno im to dvihne sebavedomie, ale celý deň myslieť len na to, ako vyzerám, dosť ovplyvňuje kvalitu života. A že macocha Snehulienky sa napokon aj tak rozliala od závisti na kolomaž.

Excita

Su krajsie dlhsie alebo kratsie vlasy? Su zvodnejsie hustejsie ci riedsie mihalnice? Su pritazlivejsie pevne vacsie ci mensie prsia? Vyzneje oblecenie lepsie na stihlej postave alebo na faldikoch? To su podla mna velmi jedoduche otazky :) A ano, muzom sa to paci, akokolvek to zapieraju alebo budu zapierat... nevravim, ze by si s tymto typom zeny chceli zalozit rodinu, ale urcite viac zaujmes ked si "vytuningovana". A inak, nie je zle vyzerat "umelo", ked nie si hlupa... tak mas na vyber viac muzov ako ked disponujes iba dobrym srdcom :-)

sally12

55 a tucnejsia ??? ved to je idelna zdrava vaha :) nech si kazdy vravi, co chce, riad sa sebou. co teba naplna stastim a musis sa pacit sama sebe nehladaj idely na internete, svet je zvrateny ,,