Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

palinna:
prave ze neviem co o dseba chcem..fakt..mam nejaku predstavu,ale ak by sami to nahodou podarilo,co ak by som ani tam nebola spokojna?!co by som potom robila?!
vies chcela by som ist studovat psychologiu,ale tam je hrozne sa tazko dostat..ani som si tento rok tam prihlaksu nedala..
a po druhe..sama potrebjem psychologa..ako mozem niekomu pomahat..je to zlozite..tak asi radsej na vsetko kaslem..

Palinnna

Zuzicka,
toto presne poznam...ale vies co od seba chces? absolutne nic od seba neziadaj...zober to, ako holy fakt...ze studujes, co ta nie mozno tak bavi ako si si predstavovala...ziadaj od seba len to najmenej a zaroven to najvacsie, aby si bola zdrava...lebo ked je clovek zdravy, tak ma pozitivny pristup k sebe, ku skole, k okoliu.

zuzicka1989

palinna:
to mas pravdu,ale vies ja chcem nieco robit co ma bude bavit a naplnat.alebo aspon to studovat..ja studujem ucitelstvo -slovensky jazyk a dejepis..mala som anglictinu s dejepisom,ale prestupila som..lebo sa to tam nedalo..ja bud teraz odidem,a pojdem niekde zarobit..alebo ak sa mi podari prejst do 2semestra,tak mozno pojdem..a tiez rozmyslam ze si dam niekde inde prihlasku,ale kde?to jepre mna velka otazka..lebo neviem co chcem..neviem o so sebou

Palinnna

Zuzicka
a co studujes, ak sa smiem spytat?
ja som sa inak prestala porovnavat, lebo by som z toho scvokla...povedala som si, ze no a co, su mudrejsi? tak nech su...ja sa ucim tak, ako sa ucim...a ono to pomaha...
no...a ten vyber...pozri...vyska je pre mnohych sklamanim, mnohi ocakavaju od nej uplne nieco ine, ake je to v realite...ja mam tiez pocit, ze som si zle vybrala..a tak som si povedala, ze tento rok si dam prihlasku na iny odbor...ked sa mi ani tam nebude pacit...tk no co uz...aj tak to v konecnom dolesku nie je az tak dolezite, co studujes...pretoze pre firmy je naozaj najdolezitejsi titul, inak toto sa mi tazko priznava, ale je to tak...mnoho ludi...napr. chemikov, ucitelov teraz pracuje v mesiach, mnoho ludi robi upne ine zamestnanie, ake vystudovali

zuzicka1989

palinna:ja viem ze skola je dolezita!!ale ja nemam na vysku,ked vidim aky su tam vsetci mudry,vsetkoje tam z gymnáziií..a ja z pedagogickej skoly..este som na takej skole kde som ani nechcela byt..a studujem nieco co ma absolutne nebavi!!!!
som uz z toho unavena,malo spim,lebo sa ucim..uz nevladzem..na prednaskach zaspavam,ani sa nemozem sustredit a nedokazem vnimat co vysvetluju..

Palinnna

Zuzicka...skola je dolezita, ale zdravie este viac...pamatam si, ze ja som bola v druhaku, ked som zacala s bojom...a vtedy som si povedala, ze berem aj Ecka...vsetko, len nech sa z toho uz dostanem...a vlastne celkom bolo aj dobre, ze som so skolou neprestala, lebo to bolo take rozptylenie...zmena prostredia...vela som vtedy rozmyslala nad ppp...ako uplne prestat...nebola som sice az tak sustredena na skolu...ale ono to chce podla mna cas

zuzicka1989

palinna
no hej tiez som na vyske aj ty?ale ja osm este len teraz 1rok zacala...a mam toho ucenia vyse hlavy..rozmyslam ze sa na to vykaslem!!
aj na mna ide dnes zachvat zrania..mam pocit ze ked nieco zjem neostanem len pri tom,ale dorazim sa vsetkym moznym!!!
evvi:kloobuk dole!!si super!!blahozelam!!