Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

LuSyLa

ahojte chcem vam napisat moj pribeh s ppp trpim nutkavim prejedanimm sa a bulimiou chcem s tym uz skoncit trpim tym od aprila tohoto roka moje zachvaty prejedania sa boli niekdy aj viac krat do dna.teraz som za posledne dve mesiace vracala dva krat dufam ze to je aspon nejaky pokrok no dneska to bolo treti krat ale to nebolo narokom proste zjdela som viac ale prislo mi samo zle na vracanie:(((( mam celi vikend pokazeny a bojim sa dalsieho tyzdna tak som sa tesila na vikend:(( moze mi niekto odpisat pls

romana

no...nie som nadšená, ale asi si musím zvyknúť. Myslela som, že to bude lepšie, tvarovo... neviem... aj farba je trošku belšia... kto ma videl, vraví, že to mám pekné...ale ja nie som až taká spokojná. Asi som si zvykla na tie náhradky, na ten tvar a toto mi príde iné. Veru bolo mi aj chvíľami do plaču, ale už je to lepšie..

Palinnna

Zuzicka
budem sa tesit na mail..ak by sa ti chcelo, tak moje myslienky o ppp su v sekcii pribehy tie prve dva navrchu, tusim ze z januara ci februara 2008
pa zatial!

zuzicka1989

palinna:
z aktivit nemozem ubrat vsetko je potrebne..somuz ztoho vsetkeho vycerpana..proste asi som rezignovala nad vsetkym..viemze by som sa mala tesit zo zivota,ale ako sa prinutit ked to nejde,vsetko mije jedno..nechce sa mi zit..viem ze sa smrtou nic nevyriesi..ale mozno by mi bolo lepsie..nez sa tu trapit..ano napisem ti moj pribeh,nie neznie to psycho..aspon sa vykecam..aj ked v nom nic zaujimave nie je..
palinna a kyblik:moj mail jahoodka17@azet.sk

Palinnna

Zuzicka!
poznam tie pocity...niekolkokrat som to zazila...a mozno este aj zazijem!!! skus zacat odznova...mozno ubrat z aktivit...mozno zit len zo minuty na minutu, zo dna na den...ver mi, ze taka smrt nic nevyriesi (na vlastnej kozi som to takmer otestovala)...dusu treba zdokonalovat na zemi...nie kazdy den je uzasny...su horsie aj lepsie...aj ked mozno neveris v tie lepsie...skus si aj proti srsti navsugerovat...ze ty budes zit tie lepsie!!! ozaj, mam taky napad...ak by si mala cas, nemohla by si mi poslat tvoj pribeh s ppp...rada by som si ho precitala...asi to znie psycho...ale aj tebe aj mne by to mohlo pomoct...moj mail...palinnna9@centrum.sk...pa zatial

zuzicka1989

kyblik:
ale ja neviem co hladam..asi som uplne zabludila po ceste zivotom..a neviem kadial von..niekde kde je ten spravny smer...ani uz akoby sa mi nechcelo z tej diery vyhrabat..

zuzicka1989

palina:
ale ked ja už sa hľadám v tom živote veľmi dlhú dobu..a nič..stále som tam kde som bola..neviem prečo ma už orestalo všetko baviť..už mi je jedno čo sa si bude diať so mnou..ja už neviem bojovať s ppp..
mesiac až mesiac com vydržala absinovať..
ale teraz nejde len o to..taraz mam hrozne vela toho a uz mi zo vsetkeho sibe..a jednoducho sa mi nechce žiť,zase tak ako predtým myslím zeby bolo lepsie keby som tu nebola...