Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

baby, vstavat a cvicit- to ma vzdy napadnu tie dva biele zajace z rozpravky, myslim, ze sa volali Bob a Bobek.
ja som bola vcera s nasimi a lubosom na veceri, vsetko ok, bez vycitiek, to tu uz davno taka vecera bez pocitov viny nebola, uplne v pohode som sa bavila a bola stastna, keby mi to niekto povedal, pred rokom tak neverim.
romanka, som rada, ze sa tesis z drevakov, ako hovori nas primar, mame sa odmenovat, to nas zenie dopredu.
pekny den, vsetkym, idem do prace, to je miesto adrenalinoveho sportu:-)

zuzicka1989

ahojte..ani sama to nechapem,ale je mi nejako cudne,stale som bez nalady,nic sa mi nechce..stale myslim na to ako priberam a na to aku chut mam prejest sa..
je to hrozne!!!ta chut je coraz väcsia...a nechapem preco..tak sa chcem s niekym porozpravat o vsetkom co ma stve..asi musim ist ku psychologicke,len neviem ako to povedat doma..

Alternativa

To co, my skalne sme nie bojovnicky? :o). Jasne, ze ano. A je normalne, ze nikto nie je nepretrzite spravne naladeny, len treba vediet v spravny moment zase prepnut na to stare dobre a osvedcene POZITIVUM. Tak plati, Arwee? Ked treba, tak prepiname :o)

Alternativa

Ahoj Arwee,
ani ja sem velmi nechodim, dievcata maju taku spravne optimisticku naladu v tejto teme, to sa tesim. A velmi Vam vsetkym drzim palce :o)

Arweena

prijemny podvečer sa praje, no dlho predlho som tu nebola a vidim ze sa uplne pomenila zostava, asi len nasa verna Alternativa zostala:)

Palinnna

Dobre rano, divcata!Vsetkym krasny den...ci uz v novych drevakoch:)...alebo s prijemnym pocitom lasky...nech mate (s)pokojny den!!!ahojte