Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zazie2112

Lebo predtym to bolo presne naopak, ked prisiel problem zosypala som sa a utiekala k zvracaniu, teraz ten problem riesim a az potom...Som nestastna strasne to so mnou kmase...

zazie2112

Romanka ked ja neviem pricinu....ze som na tom lepsie viem podla toho, ze ked sa musim sustredit ne nieco dolezite zvracanie ide bokom. Zmenil sa mi rebricek hodnot, teraz som sa 3 tyzdne drtila na statnice, kazdy den doma a nic...Den po statniciach...Sla som domov a uz to slo...Ja mam pocit ze najtazsie je to pre mna doma, kde somvzdy vracala. Ked som v strese prepinam na to co treba, akonahle sa uvolnim mam chut sa prejedat, ma to logiku???

misha

Ingrid, ak sem chodíš prispievať, alebo sem chodíš aspoň čítať, napíš mi na seba prosím mail, je to dôležité:( Ďakujem. ( Misenka85@atlas.sk

zuzicka1989

romanka:neviem pisala som tu prispevok v utorok,a neviem citala si to?lebo to tu nikde nemozem najst...daj vediet..
a ako sa ti dari?

Alternativa

Ahoj dievcata,
len Vam idem zazelat pekny dnesny podvecer a zajtrajsi den. Ste bojovnicky :o). Momentalne si liecim svoje bolacky /operacia/ a pri comkolvek v zivote plati to, co hovoris Ty, Romanka : pozitivne myslenie a presvedcenie, ze dokazeme aj nemozne /musi vsak byt v kladnom slova zmysle :o)/ je zaklad uspechu. Nielen pri liecbe chorob, ale v zivote vseobecne. Takze hlavku hore, ak bol dnes dovod na jej zvesenie. Predsa vsetky ideme dalej...tak sa usmejte.

romana

Nasrata0
Prečítaj si úvodný príspevok od Alternatívy. Ja som si ho dosť často na začiatku v hlave opakovala. Pomáha to. Ak stále reaguješ negatívne typu: Aj tak to nedokážem, tvoje podvedomie to prijíme a vedomie urobí. Prečítaj si knihu Moc nášho podvedomia. Možno ti napovie.

romana

zazie212
To poznám. Viem, že je ti to ľúto, keď zlyháš. No, neobviňuj sa. Skús sa radšej pochváliť, že ti to ide celkom fajn. Veď si na tom bola aj horšie nie? Postupom času to prekonáš. Aj ja som mala skrat, tiež mi preplo. Ale hľadala som príčinu, prečo? Prišla som na to, a teraz sa ten problém snažím riešiť inak. Nie jedlom.

zazie2112

Evcca ale ty uz si dlho v pohode, nie?Tak mi to pripada, podla tvojich prispevkov, ze sice to obcas s tebou zamava ale vytrvas. Strasne to obdivujem, lebo ja neviem ako si dat rady, ja som na tom sice o 100 percent lepsie ako kedysi, ale nie je to take ako si predstavujem, vychadza to tak na 2, 1 krat mesacne ked to proste nezvladnem a zvraciam. Strasne ma to trapi, mala som uz aj obdobie ked som to vydrzala 8 mesiacov a to som bola v zahranici a ked som sa vratila je to takto. nie je to planovane, proste mi prepne.