Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

dnes som sa pozrela d zrkadla a k somalskemu dietatu ma odo mna uz blizie len anorekticka. Uz mi zacinaju na hrudi vidiet kosti a brucho mam k telu na fukle, zadok ziadny. To som len tri tyzdne necvicila. Ale mam radost ze uz sa vidim chuda a vadi mi to.

evcca

je to na nevydrzanie, vzdy som rada chodila pesi, teraz ma vycerpava aj kilometer, schody v praci a rano, ked mam vstavat do prace, tak by som najradsej revala od zufalstva z unavy.

evcca

to urcite ano zuju, ja si to vravim vzdy po blbom dni, pomaha mi to ist dalej. ja stale este bojujem s unavou, teraz ako bolo take velke teplo som uz takmer kolabovala.

zuju

idem do Tatranskej Kotliny na relaxacny pobyt, do kupeloch na 5 dni, sice sama, ale dufam ze kd tam neberiem pocitac a pracu oddychnem si