Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

alti

Ahoj nasa ranostajka Evcca, Kyblik a vsetky dievcata,
jaj, vzdy sa objavia v nasom zivote ludia, ktori "nehraju" fair. Ale my tu sa pozname a vieme, who is who. Ale prihlasenie sa je asi najlepsia ochrana, este ze som teraz neprihlasena :o). Prijemny den vsetkym, provokaterov ignorujem :o)

evcca

niektorym ludom asi robi radost, chodit sem inkognito a podpisovat sa ako niekto iny. preboha, ved existuje normalnejsie naplnenie zivota. prajem pekny den vsetkym provokaterom.

dianka21

Ak je tu niekto, kto trpi popripade trpel bulimiou, pls napis mi na mail diana-21@azet.sk .. potrebujem sa s niekym uprimne porozpravat a poradit. Dakujem

romana

Myslím, že si dosť inteligentná a na niečo prídeš. Ostatné už pôjde samo.. Ak sa mu naozaj páčiš, veľa toho netreba.

evcca

dik, ja prave potrebujem taketo rady, pripadam si smiesna, aka som smiesna v tomto. no, mladost som stravila aktivnou ucastou v ppp a nemala som zaujem o ine veci, takze tapem, cumim, kukam, ale snad to pojde.

romana

Ak oňho stojíš a chceš sa s ním stretnúť, skús ho na to naviesť. Aby ťa niekde pozval. Určite na niečo prídeš. Nepovedz mu to priamo... skús trebárs, kam rada chodíš... možno sa chytí..

evcca

ja mam len denne a on robi na smeny, takze to je len niekedy, ale fakt je to rozpravkove. rada by som sa s nim stretla aj mimo, ale cakam, kym on zacne. je to spravne?
no, tie pocity, nie vzdy sa daju upratat, obcas to chce cas, a nie vzdy sa daju zaradit, zivot je pestry.

romana

stretávate sa denne, alebo len sem tam? Mala som pocit, že nie vždy máte rovnakú zmenu. A čo mimo práce? Skúste si niekam zájsť...Je pekné že nechceš byť sama. Každý normálny, nechce byť sám. Ani ja nie. Hoci, niekedy som rada aj sama... Psychika je taká komplikovaná vec. Niekedy by som si chcela upratať. Vieš? Presne každý pocit dáť do správnej zásuvky. Ale niekedy jednoducho neviem ani aký je to pocit, nie to ešte nájsť preň správne miesto...