Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

palina,
prepac..ale ja som sa potom na vsetko vykaslala a sla som vonku,zapalila som si cigaretu,nie jednu..a rozmyslala som nad vstkym..bola som sama..potom som prisla naspät domov asi o 3hodiny..pozerala som este telku a ptom som sla spat..az dnes som si precitala tvoje prispevky..
sestra by mi nepomohla,je este mala nechapala by to..dnes som sa jej ospravedlnila za to ze som na nu tak kricala..dnes mi je este stale rovnako..a ked som sa videla v zrkadle..a po dlhom case som sa odvazila..uz mam 49,5kg..ide ma slak trafit..necitim sa takto dobre..akoby som bola buchta..vsade speky..
skoda ze nie si blizsie..
nemam to komu porozpravat,ked mije tak..este p.vychovavatelke..ale ta sa mi teraz uz tyzden neozvala,neviem co sa stalo..predtym sme si stale kazdy druhy den pisali,aj volali..a teraz..asi na mna uz zabudla..
aj tebe pekneho mikulasa..

Palinnna

Ahoj, Zuzi!
Vecer som rychlo zaspala, tak som sa sem uz nedostala...:) dufam, ze je dnes uz lepsie!
Pekneho Mikulasa vsetkym!

Palinnna

Zuzi, ja sa teraz musim asi na dve hodinky odpojit, lebo mi bracha ide opravovat siet, potom sa ozvem, drz sa...pa

Palinnna

ja som psychous a nehanbim sa za to, nehanbim sa ani za to, ze som mnohe prace v skole odovzdala po termine, ze som nestihla spravit cvicenia...mozem sa na to vykaslat...v prvom rade som JA! no nie, Zuzi?

Palinnna

Zuzi, spravis nieco pre mna? prosim,teraz si pekne lahni...a dychaj, aspon na desat minut sa uvolni, dychaj a na nic nemysli...uvedomuj si kazdy nadych a vydych, pocitaj ich...prenes sa niekam, kde by si chcela byt...

Palinnna

hned by som za tebou utekala, keby sa dalo...Zuzi, sestra ti nepomoze?
Zuzi, ale nachaj si tie zle myslienky prejst hlavou a naozaj si predstav kazdu depku, kazdu slzu, vsetko, co ku grcaniu i rezaniu patri...predstav si aj to, ako ti raz bude luto tych jaziev

zuzicka1989

asi vsetko dokopy co si napisala..a hlavne tu stratu casu!!
akoby som rada sa z ppp vysmievala..ale myslim ze to skor sa ppp teraz vysmieva zo mna..ja jednoducho uz nevladzem..takyto den a stavy som uz dlhsie nemala..a teraz..ja nechcem byt takato..nechcem sa tak citit,keby niekto pri mne bol a mohla by som sa pri nom vyplakat..