Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

na skupinke sme boli zatial len dve, nepoznali sme sa, tak sme sa zoznamili, hovorili tak trochu o sebe, vzajomne podporili. pocit, mam z toho dobry,len dufam, ze najblizsie nas bude viac.

Sunnrisse

Evcca,dakujem,ze mi drzis palce :) ved vies,ze aj ja tebe...a kolko bab sa vas zislo na skupinke?a ake mas z toho celeho pocity?ja mam kopu ucenia na vikend,zacinam s nim uz dnes,tak sem-tam sem nakuknem ked budem pri pc :)Palinna...ano,unava je neprijemna,vtedy sa vsetko zda cloveku horsie,je akysi nespokojnejsi.ja si davam uz pomerne velky pozor,aby som nepresvihla svoje sily a mala dost oddychu,ale nie vzdy sa to da,ja vsak mam pocit,ze sa vycerpam rychlejsie ako vacsina ludi,ale snazim sa to do istej miery korigovat,popracovat na kondicke a tak :)

evcca

to suhlasim maximalne, zivot bez ppp je nadherny. to ppp nenormalne zaslepuje. gratulujem k skuskam, terminom a dorobenej robote. ja teraz chvilami tukam diplomku, praca- mame naval a uz sa nestacim niekedy cudovat, ale da sa, len nech ppp dam pokoj ja a ona mne.

Palinnna

Dufam, ze ti to na tych testoch uz skoro zistia a daju nejaku liecbu:)
ja vcelku dobre...dnes som akurat dobojovala trojtyzdnovy maraton skusok a kadejakych prac do skoly, porobila v robote, co som zanedbala..takze som si akurat spravila velky vydych...uf...konecne!
v poslednom case sa s ppp zaoberam nejako castejsie, co by som uz nechcela, lebo aj mna nafukuje...a nejako som po psychickej stranke nie az tak celkom ok...ale to pripisujem unave...alebo som to zacala pripisovat aj tomu, ze by som mohla byt aj tehotna, no nie som:) tak sa pasujem s dnami a vlastne si uvedomujem, ze ja uz si ani neviem predstavit, ako by som zvladala zit, keby som mala ppp! boj sa skutocne oplati!

evcca

sedeli sme v miestnosti a len tak kecali, bolo to take zoznamenie, vymenenie si kontaktov.
vysetrenia mi mozu spravit az cez menstruaciu tak cakam a cakam. a prolaktin stupa, som nervna, ale snazim sa byt ako tak na seba dobra. zajtra idem k psychologovi. a ty ako?

pUrE_pOiSoN

Aby nebolo malo,tak som prezrata uz 2hy krat ..
Ale necitim nic,ziadnu vinu,hnev,ziadne slzy...
Citim len strasne prazdno,ktore je bezodne..Velke nic,len ciernu tmu uprostred mna..A mam dojem ze tu prazdnotu si asi chcem zaplnit tym jedlom..jedlom,ktore nenavidim!