Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

palinna mas na vyber a je to na tebe. mozno to olutujem aj ja a mozno nie, to sa neda vediet. ja som chcela aby to vedel.

Sunnrisse

palinna...ja tiez chapem teba,pretoze to je o tvojich pocitoch a skusenostiach.Ved trvalo cele roky kym som dokazala o tom niekomu povedat a to sa povazujem niekolko rokov za taku osobu,ktora ma uz ppp zasebou a uz len doladujem zvysok :) je to aj o tom aku bolest to cele v nas zanechalo...ale treba sa s tym uplne zmierit a ja sa tiez o to snazim,prijimam uz vsetko ako to je

Palinnna

rozumiem...ale neviem preco, mozno to nie je fer, ale ja som sa mu nepriznala, lebo som si povedala, ze minulost ma sice poznacila, ale uz ako iny clovek vstupujem do vztahu...poznam sa, ze by to nebolo dobre, predoslemu priatelovi som to povedala a potom mi to v prihodnej prilezitosti otrieskal o hlavu a ja som sa citila zbytocne len ako taka chuderka...zacala som teda novy vztah s novou kozou, ktoru som oprala v obdobi pred ppp:)

Sunnrisse

a na margo tych,ktori opovrhuju pppckarkami,alebo si o nich myslia negativne veci,priapdne sa z nich smeju povedal,ze tak to su blbci.co ma potesilo :)))))

Sunnrisse

aj ja som priatelovi povedala o mojej minulosti,tiez nelutujem,dokonca som mu dala precitat gabinine clanky...aspon viem,ze mu na mne naozaj zalezi,pretoze sa trosku snazil pochopit to co aj tak pochopit nemoze...dufam,ze chapete ako to myslim.

evcca

jasne, ze napisem. ja som to priatelovi povedala a nelutujem, mam pocit, ze takto je nas vztah ferovejsi, ale vsetko chce cas.

Palinnna

Eci, v mojom okoli nik nevie o mojej ppp (len moja najblizsia rodina)...mam strach nie z vas, ale z toho, ze by sa niekto ini mimo nas dozvedel, ze som trpela ppp...napr. moji kolegovia ci moj priatel (do vztahu som vstupovala s tym, ze o mojich problemoch sa nikdy nedozvie)...potom urcite napis, ako bolo...prosim:)