Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Sunnrisse

asi to naozaj skusim,len by som nerada opat zazila recidivu...je to tak,naozaj sa toho bojim,poviem to aj psychiatricke,uvidim ako sa vyjadri.pevne dufam,ze to bude spracny krok.az pri prvom vysadzovani liekov som si skutocne uvedomila,ze musim zmenit iste navyky v mojom zivote,sposoby riesenia problemov a zivotny styl...dufam,ze teraz to uz vyjde a budem moct byt bez liekov :)aha takze nie je to z ppp,to je istym sposobom pozitivne,len treba dat doporiadku tie hormony,takze ti neostava nic ine len cakat.robota,hm,myslim,ze si sa v nej nasla,ja si este neviem predstavit co budem v buducnosti robit :)

evcca

ked sa na to citis v srdiecku, tak to skus, jeasi spravna doba.
ja idem v piatok k psychologovi a aj k psychiatrovi, lenze mi nemoze zatial nic menit,kymnebudem mat testy a tie sadaju robit lenpocas menstruacie,tak cakam. vraj ten nepokoj nie je z ppp ale z hormonalneho rozvratu. inak pohoda, robota je pre mnavelke plus, "dospievam tam"

Sunnrisse

ani matovy caj nie je zly napad :)tiez ho mam rada,asi si skocim do kuchyni spravit si ho,inspirovala si ma :)
aha,to je neprijemne,to musim uznat...ja mam pred a pocas menstruacie podobne pocity,vtedy sa utesujem,ze to prejde :)

Sunnrisse

uz sa mi blizi termin u psychiatricky,rozhodla som sa,ze asi skusim lieky vysadit uplne,teraz sa citim silnejsia po psychickej stranke ako kedykolvek predtym,no napriek tomu mam obavy...dufam,ze to zvladnem

evcca

vies, blbnu mi hormony, musim cakat na testy a ide ma rozhodit. mam pocit, ze sa len zvacsujem, ako ked dofukujes balon a pritommi nechuti jest. takze kym nebudu ukoncene testy,musim nejako vydrzat. ten kupel nie je zly napad, ja popijam matovy caj.

Sunnrisse

aha,ja som si myslela,ze uz bola.take pocity ma kazdy z casu nacas,malo by to pominut,netrap sa,skus sa veru zrelaxovat,venuj sa niecomu co ti pomaha sa uvolnit,ja si pojdem dat napr. ochvilku teply,vonavy kupel,len dopijem kaqe,sa tesim :)

evcca

skupinka bude po 1x teraz v stredu. baby su fajn,pomalicky sa ozyvaju, tak sa tesim. hej,mrzuta som zo seba, citim sa nafuknuta, unavena a vystavena.