Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

kyblik_

alica a kde pisem ze mam stale svoje kosti? pravdou je ze mi chybaju a chcela by som ich naspet ale aj nechcela, neviem co chcem ale takto je mi dobre...iked ich chcem naspet :D
snazim sa si pribrate kg nevsimat, necitit, nevidiet, ci sa mi to dari to neviem...

snezienka333

Zdravim vsetky bojovnicky s anorexiou a bulimiou ! Ja som mala niekolko rokov ppp, ani som netusila o existencii tejto web-stranky. Tie roky stravene s anorexiou boli hrozne. Som velmi rada, ze sa mi podarilo odrazit od dna a vymanit sa z put anorexie. Citala som teraz diskusie na tychto strankach. Som rada, ze sa uz viacerym ludom podarilo vyliecit z ppp.
Drzim palce vsetkym, ktori este stale bojuju s ppp.
Nevzdavajte sa !

alica90

baby, neviem ako dalej... posledne dva tyzdne sa snazim, jem, musim priznat, ze az vela, na co mam chut, niekedy je to aj dva tri keksy ale skusam to. bez vracania. pribrala som pochopitelne asi 4 kg. strasne ma to stve.
kyblik - tebe sa to hovori, ze zivot je aaaaaaaaa brutalny, ked mas stale svoje kosti... alebo si pribrala? predstav si ze by si pribrala dalsich 5-10 kg? ja sa skusam prijat ale nejde to, ako to robis? co potom? poradte mi

kyblik_

cry, tak nechod...je to len na tebe, my ta tu nepresvedcime ;)

holky normalne ze by som sa rada tiez stretla a kecala o normalnych veciach, tie o PPP a kostiach a chudnuti uz nemusim :) aaaaaaa tento zivot je brutalny...vladzem, neodpadavam pri kazdom pohybe v praci, mam kramy,...sice mi gate uz nepadaju pri kazdom krok :( ale viac pozitiv tam je :)

zuzka1911

ako píše ForEver, tiež som si všimla, že keď som si žila vo svete anorexie a bulímie, chodila som sem, žila som týmto fórom, prispievala som každý deň... teraz málokedy, už ma to ani nenapadne. neviem, je to zvláštne. treba sa , presne ako si povedala, stýkať s "normálnymi" ľuďmi, žiť !!! lebo toto tu nebol život, ale trápenie...