,,Cim vacsie, tym lepsie?

Príspevok v téme: ,,Cim vacsie, tym lepsie?
malinka94

ahojte

Chcela by som prosim Vas nazor, hlane len tie kt.maju skusenosti.

Predstavte si,e sa idete s priatelom milovat,predohra pred ym nesmie chybat,vsak?:) no a priatel sa hraje s vasou suskou, a strka do nej viac ako dva prsty.JE VAM TAKATO VEC PRIJEMNA? :)

A ak by ste sa na druhy den o tom rozpravali, a on by vam navrhol cim vacsie tym lepsie,ako by ste zareagovali? suhlasili by ste ci nie ?:) ste za kazdy extrem v posteli?:)

malinka94

POVIEM vAM TAKTO

MNE TO PRAVEZE BOLO DOST PRIJEMNE, CIM VACSE TYM LEPSIE AKO TO CO MATE MEDZI NOHAMI,PRSTY MYSLENE V TEJTO TEME. LEPSIE POVEDANE CIM VIAC PRSTVO TYM PRIJEMNEJSIE....JE TO AJ U AS TAK? NIKDE SOM NEPISALA E MI TO PRIJEMNE NEBOLO,ALE NAOPAK.....NO PRIATEL SA POHNEVAL,PRETOZE KED MI POVEDAL- CIM VACSIE TYM LEPSIE JA SOM REAGOVALA ZE S NIM SUHLASIM A NA TO SME SA POCHYTILI ZE JE SLAMANY Z MOJEJ ODPOVEDE ZE BY SOM BOLA AJ RADSEJ KEBY MAL TAK HRUBEHO AKO RUKY ZE BY MI TO VYHOVOVALO...POPR TOM SOM CHCELA POCHVALIT ZE BOL UZASNY V TN VECER.JEHO ALE SKLAMALA MOJA ODPOVED,ZOBRAL TO TAK ZE MI NESTACI JEHO PENIS....ACH JAJ

Blondula

"cim väcsie,tym lepsie" ... to akoze co ??? "susky" ci co ?? :DDDD ani ja nechapem... zase az taky "extrem" to neni,chlapi radi strkaju prsty do toho spominaneho otvoru :D mne moj tiez aj 3 strkal a dokonca chcel celu ruku az po zapästie :DDDD ale to uz je extrem...ze ????

Joo

jeeejho to je zase za otazocku ,baby uf .... no kebyze mi partner strka do HMHM nieco a je mi to neprijemne ,tak asi mu to poviem ,ak si neda povedat i napriek mojej nespokojnosti ,tak mu HO poriadne zmačknem a uvidime ci bude spokojny
som ZA extrem ,ale poznam svoje hranice, preto nezachadzam za kazdu cenu do krajnosti ... ide o vzajomnu spokojnost