Psychosomaticke kliniky na Slovensku

Len Eva

Dobrý deň,

neviem, či je táto téma ešte aktuálna, ale mám otázku. V prípade akejkoľvek rady, Vám vopred ďakujem.

Potrebovala by som poradiť prípadne odkázať na možnosti na Slovensku v rámci psychosomatiky. Máte skúsenosť s konkrétnym lekárom, príp. s klinikou, ktorá je spomínaná vyššie?

Ďakujem

Eva

Len Eva

Dobrý deň,

neviem, či je táto téma ešte aktuálna, ale mám otázku. V prípade akejkoľvek rady, Vám vopred ďakujem.

Potrebovala by som poradiť prípadne odkázať na možnosti na Slovensku v rámci psychosomatiky. Máte skúsenosť s konkrétnym lekárom, príp. s klinikou, ktorá je spomínaná vyššie?

Ďakujem

Eva

jola8

Poznam zazracny dom zdravie vo Vyhniach... Robia tam diagnostiky a terapie. Posud sama..vyhladaj si stranku v google - drevenica Vyhne.

Budes ocarena a clovek tam duchovne narastie!!! Sme tu nato aby sme sa ucili a nase telo nam chorobami (citujem Kurt Tepperwein- "choroba je nasa najväcsia kamaratka") ukazuje spravnu cestu pre dusu!!!

Vsetko to najlepsie a este lepsie!!!!

ddana

Psychosomatické okrem Pezinka - nikde na Slovensku - podobné, "ľahšie " oddelenia na liečbu neuróz, apod. sú tzv. neurotické oddelenia.