Problem s notebookom !

Príspevok v téme: Problem s notebookom !
Blondula

ahojte ;-) ani nie mesiac pouzivam novy notebook ACER Aspire One 722 a uz mi zamrzol :-( mala som spusteny antivirus,ktory som ani nie v polovici zrusila,slo mi to potom vsetko velmi pomaly a dala som ho restartovat !! teraz mi to ostalo v stadiu vypnutia a aj ked stlacim tlacitko ze ho chcem vypnut,nic sa s nim nedeje :-((( ako ho teraz vypnem ??? :O ani neviem jak sa vybera bateria,je tam nejako napevno :-((( teraz pouzivam stary HP mini a vzdy,ked mi zamrzol,vybrala som bateriu a fungoval dalej !!! mna raz z tejto modernej techniky slak trafi !!!!!!!

Blondula

stavu mam doplnenu na 100 % :DDD dufam,ze sa mi nic nevymaze :-( tento stary nahradny uz prezil milion vybrati baterie a nic sa nestalo !! ...idem to skusit :O dufam,ze ked tam nieco strcim,nic mi nevystreli do oka :DDD

lost

nienie, to by mal byt len battery unlocker :)

teoreticky staci ak pockas kym mu dojde stava :)

bude to asi rovnake ako vybratie baterie ale.. kedze je uz zamrznuty (pravdpodobne rovnake)

ale ak uz vyberat bateriu, tak bez napojenia do elektriny :P neviem ci sa to tak moze :D

Blondula

lost...ano,ja mam original pozadie take zelene :DD je to v stadiu ze "herunterfahren"... vyse pol hodiny uz :-(
iskierka,skusala to tlacidlo stlacit dlhsie a nic :-(
to zlte tlacidlo vzadu som videla,ale ked tam nieco pichnem,nevymazu sa mi vsetky fotky a videa ?? :O

iskierka

cize nejde zapnut ani vypnut? tak to sprav jak ja, technicky typ :D stlac to tlacidlo vypinania/zapinania dlhsie, aspon 10 sekund, mozno to daco spravi, u mna to fungovalo :D