Hnedy zapachajuci vytok

Príspevok v téme: Hnedy zapachajuci vytok
ZuZulla

Ahojte nikde na internete som nenasla priznaky, ktore mam ja tak sa chcem spytat tu. Prosim poradte mi niekto. K doktorovi mozem ist az v pondelok a chcela by som vediet na com som. Mam hnedy zapachajuci vytok. Mala som ho pred menstruaciou a nezapachal tak som sa s tym nezatazovala. Lenze ked menstruacia skoncila vytok som mala stale a zacal dost intenzivne zapachat, mam strach , pretoze je zvlastne ze ma nic neboli, nesvrbi nepali. N ic ma nebolí a o takomto pripade som sa nic nedocitala. Strela sa s tym niektora baby?? ... Prosim dajte mi vediet...

Eli23

Ahoj,
Mam ten isty problem asi posledny rok, skoro neustale spinim. Vytok je vacsinou hnedasty, niekedy bez zapachu ale vacsinou ho sprevadza velmi neprijemny a silny zapach. Doktorka mi predpisala macmirror ktory mi na mesiac dva pomohol a teraz je to tu zase... uz som z toho zufala naozaj. Kazdy den sa sprchujem ale s tymto tu aby som sa pomaly sprchovala kazde dve hodiny

Nanicka

Caute ja ties mam taky problem s hnedym zapachajucim vytokom ked sa osprchujem a za pár sekund som mokra bola som u lekara a povedal ze vsetko mam dobre tak neviem co mam ribit
Dakujem

Renahut.

Ahejte chcem vam ties povedat co ma trapi,od menštuacie mam hnedy vytok a velmi zapachajuci nikdy predtim som ho taky nemala,a nic ma zatial neboly ani nesvrby tak tak mam este vedčši strach a namam cas chodit k lekarovy mam vela prace a nigdo ma nema v praci zastupit.Tak vas chcem aspon touto cestou poprosit o radu.Dakujem

M 25

samozrejme, že to môže byť spôsobené užívaním antibiotík .. preto sa vždy odporúča brať aj probiotiká ..

Zuzana.

Ahojte.chcela by som vas poprosit o radu.mam taky specificky problem beriem antikoncepciu uz 3 roky vzdy vsetko v poriadku nedavno som bola chora brala som antibiotika.dobrala som balenie liekov a bola prestavka na menstruaciu,mala som ju len tri dni a da sa povedat len take spinenie,tak som sa obavala toho ze som tehotna ale test to nepotvrdil.Menstruacia skoncila a mam taky hnedkasty zapachajuci vytok.Moze to byt dosledok antibiotik???stretla ste sa niektora s tym???za odpovede dakujem

Lussy86

Môže ísť o príznak ochorenia, musíš to vyriešiť jedine vyšetrením a následnou liečbou. Pred menštruáciou je takýto výtok celkom normálny, aj pár dní po menštruácií, no pokiaľ ti to takto pretrváva musí sa k tomu vyjadriť jedine gynekológ.

Blondula

hmmm...ja som mala zapachajuci vytok pri sestonedeli,ktore trvalo skoro 2 mesiace.bolesti som nejake extra nemala,ale ten smrad ma donutil ist k lekarke.ja som rodila cisarskym a sa mi zapalil ten rez !! takze mozno aj ty mas nejaky vnutorny zapal a nemusis mat ani bolesti...treba ist bezpodminecne k doktorke !! ja som dostala nejake vnutorne antibiotika...