Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnedy zapachajuci vytok

Príspevok v téme: Hnedy zapachajuci vytok
ZuZulla

Ahojte nikde na internete som nenasla priznaky, ktore mam ja tak sa chcem spytat tu. Prosim poradte mi niekto. K doktorovi mozem ist az v pondelok a chcela by som vediet na com som. Mam hnedy zapachajuci vytok. Mala som ho pred menstruaciou a nezapachal tak som sa s tym nezatazovala. Lenze ked menstruacia skoncila vytok som mala stale a zacal dost intenzivne zapachat, mam strach , pretoze je zvlastne ze ma nic neboli, nesvrbi nepali. N ic ma nebolí a o takomto pripade som sa nic nedocitala. Strela sa s tym niektora baby?? ... Prosim dajte mi vediet...

Nanicka

Caute ja ties mam taky problem s hnedym zapachajucim vytokom ked sa osprchujem a za pár sekund som mokra bola som u lekara a povedal ze vsetko mam dobre tak neviem co mam ribit
Dakujem

Renahut.

Ahejte chcem vam ties povedat co ma trapi,od menštuacie mam hnedy vytok a velmi zapachajuci nikdy predtim som ho taky nemala,a nic ma zatial neboly ani nesvrby tak tak mam este vedčši strach a namam cas chodit k lekarovy mam vela prace a nigdo ma nema v praci zastupit.Tak vas chcem aspon touto cestou poprosit o radu.Dakujem

M 25

samozrejme, že to môže byť spôsobené užívaním antibiotík .. preto sa vždy odporúča brať aj probiotiká ..

Zuzana.

Ahojte.chcela by som vas poprosit o radu.mam taky specificky problem beriem antikoncepciu uz 3 roky vzdy vsetko v poriadku nedavno som bola chora brala som antibiotika.dobrala som balenie liekov a bola prestavka na menstruaciu,mala som ju len tri dni a da sa povedat len take spinenie,tak som sa obavala toho ze som tehotna ale test to nepotvrdil.Menstruacia skoncila a mam taky hnedkasty zapachajuci vytok.Moze to byt dosledok antibiotik???stretla ste sa niektora s tym???za odpovede dakujem

Lussy86

Môže ísť o príznak ochorenia, musíš to vyriešiť jedine vyšetrením a následnou liečbou. Pred menštruáciou je takýto výtok celkom normálny, aj pár dní po menštruácií, no pokiaľ ti to takto pretrváva musí sa k tomu vyjadriť jedine gynekológ.

Blondula

hmmm...ja som mala zapachajuci vytok pri sestonedeli,ktore trvalo skoro 2 mesiace.bolesti som nejake extra nemala,ale ten smrad ma donutil ist k lekarke.ja som rodila cisarskym a sa mi zapalil ten rez !! takze mozno aj ty mas nejaky vnutorny zapal a nemusis mat ani bolesti...treba ist bezpodminecne k doktorke !! ja som dostala nejake vnutorne antibiotika...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.