Mam problem s ciganom, poradte prosim

Príspevok v téme: Mam problem s ciganom, poradte prosim
Kolaloka

Dobry den, mam 20 rokov chcel by som poradit, pred zopar rokmi som sa ako maly chalan spoznal s jednym chalanom repr. Bol to cigan, vtedy este normalne zil mal rodicou robotu. Rodicia mu zomreli potom prisiel o pracu aj frajerku. A odvetedy nemam pokoj. Zistil si kde byvam a par krat zazvonil na zvonceku a pytal si peniaze, ja ako mlady sprosty som mu sem tam par tych evro dal lebo mi ho prislo luto. Lenze to som este netusil ze k nam bude domov chodit cca raz za dva tyzdne. Uz mu nic nedavam povedal som mu ze mi to vadi ze to vadi aj mojim rodicom. Zakazdym sem znova pride, ked ku poviem ze nech uz nechodi ze nic nemam naserie sa a odide. Vtedy mam strach ze pride aj s ostatnymi ciganmi s ktorymi teraz byva v osade a nedajboze nas vykradnu alebo nieco spravia ked nebudem doma. Policiu volat nechcem aj tak by to nepomohlo. Co mam robit? Skusal som aj neotvarat dvere ale obcas otvori mama alebo otec. Trva to uz dva roky. on ma cca 28 rokov. 

muhana

to je to, oni nee aby boli vdacni ak nieco dostanu. oni budu pytat este viac a ked nedostanu, este ta opluju alebo ti daju po drzke.

J111

Ver mi, on bude furt za tebou doliezat. Oni su jak pliaga ludstva, ale v Anglicku robit vedia. Divne, ze? Na Slovensku ani prstom nepohnu.

lost

Blondula, no ver mi ze to mas lepsi adrenalinovy zazitok ako napr vyhodit 5000 eur za vylet do nigerie atd :D
ak by som mal taku osadu vedla mna, zalozil by som si cestovno-turisticku kancelariu :P