Caralluma

cica4

Súhlasím z príspevkami o absolútnej neúčinnosti týchto tabletiek Naviac som po roku bola na preventívnej prehliadke,vtedy som mala výsledky super,dnes pečeňové také,že lekár sa opakovane pýtal,či som nemala žltačku,že to nie je možné, také zhoršenie výsledkov.Prvé,čo ma napadlo,či to nespôsobili tieto "zázračné" tabletky.Neviem, potvrdené to nemám, aspoň zatiaľ, ale nič iné neobvyklé sa za ten rok u mňa neudialo.

cica

mne hned po hodine volalap jeden pan z ciech a kazal mi ulozit si toto cislo +421696852111 ja len zacinam chudnut tak som zvedava dam vediet ak by sa podarilo :-))))))

kica

Tiež, ako veľa iných, som naletela na tieto tabletky na chudnutie.Za tri týždne som nepocítila žiadny úbytok na váhe, i keď som dodržiava doporučené rady a tiež som zvýšila svoju fyzickú aktivitu. Chcela som zvyšné vrátiť, ale nedopátrala som sa adresy a do NY predsa posielať ich nebudem. Dobre to majú vymyslené, ako od ľudí ťahať peniaze. Hanba Vám.

microzza

Do New Yorku asi nie,lebo objednávku ktorú som neprevzal sa mi kuriér snažil doručiť do 36 hodín.A zvláštne
že ma potom nik nekontaktoval potom čo som zásielku odmietol :-) Asi si objednám znova nech majú škodu :-)))))

Microzza

Všetci čo ste kúpili tento produkt ste boli podvedený :-) Nehovorím o funkčnosti produktu ale o cene . SLIMDETOXPROTECT je produkt toho istého typu , ba dokonca lepší zložením no hlavne cenou. Stojí cca 10 € jedno balenie. Je možné získať aspoň zadosťučinenie? Áno :-D Objednajte si každý ešte desať balení, ktoré samozrejme neprevezmete. Ak tak urobí každý kto sa cíti byť oklamaný , tak milí páni podnikatelia prídu aspoň o poštovné a spôsobí im to určite nemalé problémy :-D Ja som síce napálený nebol,no cítim s vami a spravil som prvú objednávku ktorú nikdy neprevezmem B-)

tarpan

Zdravim vsetkych ja som si ich opbjednal beriem ichdesiaty den.zatial som isiel 5kg dole s vahou samozrejme v kombinacii so zdravy stravovanim a zvysenou fyzickou aktivitou... je to doplnok stravy nie zazracna tabletka...no 5 kg je celkom dost podla mna...a tabliet bolo 30 takze zatial spokojnost...a mrzi ma zla skusenost ostatnych...pekny den vsetkym

nathalia09

ja mám tiež,a sprostá som si kúpila 2 dávky,len som ich nebrala ešte a ani tomu už po tom všetkom čo som o nich čítala neverím:(