Niekto ako ja - co si nerozumie so seberovnymi ?

asdasd

znacnu cast by vyriesilo keby som zacal byt so sebou spokojny a neporovnaval by som sa s inymi. uzivam tiez homeopatikum, postupne sa so sebou zmierujem.

detvanmarina

ale ten jeden clovek by to zvladnut nemusel, mat ta na krku. ty sa musis naucit, ako existovat sam. lebo vzdy budes sam, aj ked si najdes kamaratov, nemozes na ziadnom visiet.

asdasd

vsetko berem moc vazne a len tazko sa viem povzniest. pritom keby som mal len jedneho jedineho cloveka pri sebe, seberovneho, vsetko by slo k lepsiemu, sam nemam energiu a chut sa vzchopit. Jane3sto18 ty mas kolko rokov? to tiez nikam nechodis?

detvanmarina

a rodicia sa ti nevenovali? nikam ta nebrali, nechodil si do taborov, do muzei, do kina, do galerie, ziadny sport, nic?

detvanmarina

mozno si im kazil naladu. a mozno nie, ludia su vselijaki. vies ludia vacsinou zavolaju ked nieco potrebuju. ak im nemas co poskytnut, ci uz nieco zohnat alebo aspon ich zabavit, vypocut, pozicat, preco by ti mali volat. z lasky? zabudni.

detvanmarina

akoze hentak sa nudit, tiez uzivam AD. sak taka nuda, to je na samovrazdu. zahod pc, prosim ta. a vypadni medzi ludi, to je uz lepsie chlastat ako hentak nezit.