Sčernenie strieborných prsteňov na ruke

prstienok

po rokoch nosenia strieborných prstenov mi dnes úplne sčernali, nevedela som si to vysvetliť a bola som z toho trocha v šoku .... zvnútra neboli čierne iba zvonku, ešte aj kamienky, má niekto skúsenosť s touto vecou a môže to byť zo zdravotných dôvodov?

prstienok

po rokoch nosenia strieborných prstenov mi dnes úplne sčernali, nevedela som si to vysvetliť a bola som z toho trocha v šoku .... zvnútra neboli čierne iba zvonku, ešte aj kamienky, má niekto skúsenosť s touto vecou a môže to byť zo zdravotných dôvodov?

prstienok

po rokoch nosenia strieborných prstenov mi dnes úplne sčernali, nevedela som si to vysvetliť a bola som z toho trocha v šoku .... zvnútra neboli čierne iba zvonku, ešte aj kamienky, má niekto skúsenosť s touto vecou a môže to byť zo zdravotných dôvodov?

Miska1992

Ludia mate v tele zapal... Mesiac dozadu mi opat vyskocila platnicka v krku a mala som tam zapal. Pravidelne kvoli tomu marodim a nevedia mi pomoct ani doktori... Dnes sa citim ovela lepsie vdaka obycajnym striebornym retiazkam... uz 2 tyzdne mi ho pekne cuckaju z krku a musim ich cistit pomaly kazdy den co zcernaju od toho. Neviem si vysvetlit preco tato reakcia nastala az teraz, lebo ich nosim stale... ale naozaj to funguje, mozem otocit hlavou bez strachu ze sa zase poskladam... vy co mate podobne problemy, skuste to nic zato nedate

martina1504

da sa toto cistenie pouzit aj na ina kovy? ne scerneli tento swarovski prsten :( a enviem ako ho vycistit a nechcem si ho znicit www.klenotyhematit.sk

Marcel Meisy

takze ak mi hoci jakym sposobom sčerna striebro mam to dat na alobal so sodou bikarbonou, alebo si kupit tu vodičku ??? a pomoze to urcite lebo mna porazi... 350g retaz a vyzera jak hnoj :(

RNG

ciste zlato(24 karatove ) necernie. V 14 karatovom je 14/24 zlata a 10/24 inych kovov.
Zlte je so striebrom, cervene s medou. Tieto samozrejme cerneju ba dokonca cervene zozelenie. Cistia sa tak, ako keby sa jednalo o med alebo striebro.

anjelik9

ja mám takú vodičku že čistič striebra sa to volá za 40 sk ale keď to je v akcii tak aj 34 sk =) aj vatu aaa v tej vodičke to necháš jednu dve minutky a pekné je potom =)

mya24

mne scerneli dnes ale len na jednej ruke.. inak bola som na bazene so slanou vodou..moze to byt tym?? vyzeraju otrasne akoby to ani nebolo striebro:-(

fenrir

treba si urobiť z alobalu taký tanierik dať tam vodu a v nej rozpustiť sódu bikarbonu a do toho ponoriť striebro na deň