Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tieto potraviny pri chudnuti

Príspevok v téme: Tieto potraviny pri chudnuti
Carellova

Ahojte !

Spisem sem zoznam potravin ajedal ktore mi chutia ale neviem ci ich mozem jest ak chcem schudnut

1. Mlieko vs. pohankove mlieko

Vegani su velmi chuducky a ked obmedzujem prisun zivocisnych veci, je pohankove mlieko (v ktorom je 65% sacharidov) dobrou alternativou, ci mam pit radsej normalne mlieko. Ja si pohankove mlieko davam len raz dva krat do dna do kavy a zalievam si nimi cerealie

2. Cerealie

.... Len na ranajky...... Vsetky su strasne presladene a preto ma zaujima ci je nejaka znacka cerealii, ktore sa mozu jest aj ked chcem schudnut

3. Ovsena kasa s vodou

Mozem pri chudnuti jest aj toto ? Na ranajky, maximalne na veceru ? N aobela je napisanych vela kalorii preto sa pytam...

4. Smotana - 14% tuku s cestovinami

5. Ovocie - Nektarinky ... su velmi sladke ale je to prirodny cukor.... kazdy vravi nieco ine ... co vy na to ?

prada*

1, mlieko-nizkotucne
2,cerealie - na ranajky
3,kasa len doobeda,nikdy na veceru!!!!!
4,smotana????????? naco???????
pri chudnuti????? ved to mas samý tuk!!!
5, do 15tej hodiny.... potom uz ovocie nie.

DzanaFX

Ovocie len doobeda, k tej ovsenej (je tam strašne veľa cukru, aj nezdravého) radšej si urob vlastnú - zalej ovsené vločky mliekom, alebo vodou, pridaj med a krátko povar,, nechaj napučnieť, trošku vychladnúť a spapaj. Cereálie môžeš nahradiť napríklad kukuričnými vločkami :-) K ostatnému Ti poradiť neviem :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tieto potraviny pri chudnuti - Fórum - ZDRAVIE.sk