Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Levanduľová voda - neviem ju zohnať

nigutka

levanduľovú vodu,,,ružovú,,100 % éterické oleje, čajíky a ostatné už dlhé roky objednávam cez,,,www.hanus.sk,,,a som maximálne spokojná,,,produkty sú dobré a aj ceny,,,+ platíš poštovné,,,ja si objednám vždy toho viac:):)pekný deň

Danielle24

Ahoj. No, tak skus zajst po lekarnach a poprosit ich, ci by neboli takí láskaví a neobjadnali ti napr. od firmy Hanus. Lekáreň by sa mala snažiť vyhovieť zákazníkom, ved z toho predsa žijú, nie? Načo by si zbytočne ešte platila aj za poštovné. Inak, tá levand. voda je velmi dobrá :)

dadrea

presne súhlasím s "xxy"
V kamennom obchode ťa to kľudne môže vyjsť drahšie ako je cena na nete vrátane poštovného. Tiež sa mi to párkrát stalo, keď som hľadala nejaké bio výrobky.
A myslím, že levanduľovú vodu a podobné vecičky v lekárňach ani nemajú, skús skôr nejaký bioobchod.

xxy

:D
inac, si si ista, ze levandulova voda v drogerii bude lacnejsia ako 4 eura? na nete sa sice plati postovne, ale tie vyrobky su zase niekedy omnoho lacnejsie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.