Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah

Príspevok v téme: Vztah
emaaaaaaaaaa

Neviem si najst vztah..chyba bude asi vo mne stale som zo sebou nespokojna schudla som 10kg no som skareda do tvare a neviem si jednoducho nikoho dost ma to trapi mam 17 rokov. Mam z toho depresie a potom sa zacnem prejedat a takto to ide stale dookola..potrebujem sa zmenit no neviem ako..

milli11

Mam 17...

Kde rodicia a skola urobili chybu, ze dnesni 13-17 nariekaju, ze este nemali vztah? Ze 11-rocne dievcata sa stazuju, ze este nemaju prsia alebo ich maju velmi male? Ze 13-rocni chlapci sa stazuju, ze asi maju maly pipik?

Ved si este uzivajte bezsarostnost, problemy so vztahmi budete mat este cely zivot.

Alebo si najdi nejakeho chlapca. Zacnite hned aj sexovat, sem-tam aj bez ochrany. Ak si pripravena mat dieta a vedela by si sa postarat o rodinu, vzdat sa diskotek, zuriek s kamoskami, mozes si hladat vztah.

A o par rokov tu bude pisat, ze si nestihla nic uzit a teraz ma popri manzelovi aj milenca a nevie sa rozhodnut...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk