Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je čierna sexi? Čo nato muži?

Joo

ano milli ,ale zalezi i na postave ,ak si minisuknu oblecie tucna traslava oblinka asi tazko posoby sexi ,cize vela zalezi i na postave .... inac tie babenky na tej tvojej foto ,jake stihlunke tintitka :-O

.. tieto satocky su duuufam ,take pekne neznunke a hlavne ziadna retus !!! hihi ;)
www.i-bazar.sk

milli11

Joo, ano, ani saty nie su nic moc, ale nechcelo sa mi velmi hladat... :D Neviem, ako velmi je pre chlapov cierna sexi, ale urcite je chlapov sexi:
minisukna
hlboky vystrih
vysoke podpatky.
Ale neprehnat to, aby zena nebola povazovana za vulgarnu, pripadne stetku.

Joo

aj saty ..... mne sa nepacia ,nasla som jedny naaaadherne (saty),ale je v nich oblecena ZASE velka kocanda ,tak to sem nedam :DDD

inac by ma zaujimalo, preco sa Lucia pyta na farbu siat ,ides niekam na rande a nevies aku farbu zvolit ? ci strih ?

Joo

Lucia .....,prepac som si to nevsimla ,ze neriesis spodne pradlo ,ale oblecenie ..... ja som myslela oblecenie celkovo ,teda aj spodne pradlo ....... ADMIN BY MOHOL ZMAZAT, tie moje obrazocky ,verim ,ze po zmazani nebude nikoho iritovat moj vkus
milli ... mas pravdu s tou bielou a ciernou farbou :)
beskyd ... dobru kludnu noc prajem

milli11

Joo, to je pravda, najst obrazok normalneho chlapa na nete, skoro nemozne. Autorka, pre mna je skor ta cierna viac sexi. Ked si predstavim zenu v ciernom, predstavim si male cierne mini saty a rande. Ked si predstavim zenu v bielom, predstavim si nevestu a svadbu. Asi tak.

Lucia59

Vidím, že sa tu rozprúdila debata o spodnom prádle. Pýtala som sa skôr na oblečenie, nie na spodné prádlo, no nevadí. :D :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je čierna sexi? Čo nato muži? - Fórum - ZDRAVIE.sk