Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovsené otruby je to iste ako ovsene vlocky ?

Pukanyi

kolega prestal pit a dal si rano mydlove vlocky s rannou rosou zozberanou s potrubia na ekologicky plyn. konzumuje aj srot zo staeho kanadskeho zeleza , kde zili aj lososy a malicke levy.

Kamikazenka

Ja som videla aj v kauflande otruby ako sú ovsené vločky tam boli ...a máju ich aj v tescu ja ich dávam do chleba pečieme si doma chleba v pekárni a dávam ich tam za hrst a aj semienka slnečnicové :p

RNG

Vlaknin a najma mikrovlaknin mame v nasej modernej potrave primalo a tym trpi odmorovanie tela a probioticka flora, kde probiotika sa zivia povacsine mikrovlakninami. Ovsenna vlaknina obsahuje cast mikrovlaknin, betaglukany(beta 1, 4 glukany, ktore su menej ucinne ako beta 1,3 na 1.6 hubove a kvasnicove)
Dobre je jui miesat s mikrovlakninami ako psyliu, pektiny inulin arabinogalaktany a glucomannan, najnovsia hviezda vo svete chudnutia. Predava sa draho pod menom Lipozene, ale ovela lacnejsie ako conjac glucomannan, prasok. Tento, ako aj ine mikrovlakniny znizuje totiz glycemicky index(rychlost vstrebavania sa cukrov) z potravin co je dobre na chudnutie, ale vynikajuce pre cukrovkarov, lebo im to zrovnomerni vylucovanie sa cukrov z potravin.

eny ;)

zdraviim :) ... chcela by som sa informovať či mi otruby môžu aj poškodiť, keď ich jem každý deň ..... či majú aj nejaké vedľajšie (zlé) účinky ......ďakujem :)

analyn

ja som zacinala s ovsennymi vlockami, chudla som viacej nez kamaratka s otrubami. A davala so si 2 poliev. lyzice! Asi toto mi pomohlo vyhnut sa zacpe, nemala som ziadne problemy s vyprazdnovanim, brala som aj B- komplex, a multimineraly a vitaminy. Nemala som problemy ani s pletou, nechtami ci vlasmi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovsené otruby je to iste ako ovsene vlocky ? - Fórum - ZDRAVIE.sk