Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 60 90 ano , aj na moju vysku ?

Príspevok v téme: 90 60 90 ano , aj na moju vysku ?
jojaefektova

chcela by som sa poradit.
podla vypoctu bmi, by som mala mat idealne 60 kg, a pas 70cm, prisa a boky neviem to mi nevypocitalo.
ale ja meriam iba 169cm a 7O cm okolo pasu za mi zda vela.
niesom odbornik ale pri 90 60 90 moze vyzerat dobre clovek co ma tak 175 a viac nie ?

a co taky maly tucko ako ja ? :D

jalenja

lenže strie Ti aj tak nezmiznú, aj keď schudneš...ja ani nepoznám babu, čo by ich nemala. Tiež ich mám, ale už iba také bledučké, starám sa o to, aby pleť bola fit, pílingujem, krémujem,nepreháňam to s opaľovaním - kamarátka sa hodne opaľuje, solárkuje a myslela si, že strie zakryje, ale pokožku má teraz ako pomaranč vysušený a je ich vidno viac... Sú to jazvičky a ako také sú viac menej nezvratné. Možno nejaká špeciálne kúra...ale pochybujem. Ak si chudla pomaly a zdravo, tak chyba bude asi v tom, že chudnutie sa nikdy nekončí...nemala by to byť diéta, ale už trvalý životný štýl. Teraz nehovorím o nejakých trápnych diétach, ale o zdravom stravovaní, dodržiavaní zásady výdaj musí byť vyšší ako príjem. Pohyb by si nemala brať ako makanie, ale ako radosť...nájdi si niečo, čo ťa baví a rob to s chuťou. Hlavne zabudni na "ideálne" miery, lebo to je kravina ako Brno...také neexistujú.

mimi3333

Preboha vam uplne hrabe co mam povedat ja?mam 160/65kg a miery 90-70-100 viem ze je to vela chcem schudnut na 55kg ale netrapim sa niako preto aj ked mojim velkym snom je schudnut

jajaja295

tak to je nic moc, ze mas strie po nohach..vacsinou je to chudnutim a naberanim..ja osobne mam tiez male cecky a co narobim, silikony by som si nedala, nemozeme mat kazda velke dudy...ale zase mam pas 63 a boky 88, hrud nejakych 87 a vyska 165cm

jojaefektova

alebo si ich budem vypchavat silikonovymi vypchavkami :)

ani velmi, nie mam problem s jojo efektami, ja proste akonahle prestanem cvicit a davat si pozor tak za 3 mesiace dokazem pribrat 15 kg a toto sa mi stalo uz 5 krat.

proste moje telo, neviem prsia mam ochabnute a to mam 20 rokov

stehna strie az po lytka, su blede ale vidno ich.

jednoducho som odkazana nato aby osm dokonca zivota nejedla sladkosti, a makala a makala. to ma odradza, potrebujem pomoc.

pritom vzdy osm schudla pomaly a zdravo tak neviem preco sa mi vaha neudrzala :(((((((((((((((

jojaefektova

to s tou venusou bolo dobre :D

ja by som chcela mat prisa take ako teraz 97 alebo aj 100 kludne :D pas by som chcela 60, a boky 90, to sa da docielit ze by osm si tak " vymodelovala " telo ?? o prsiach nehovorim teraz, to som rozmyslala o plastike

qrtr

vyska 169cm/70cm pas je uplne super. Odmeraj si Venusu milosku, podla ktorej sa stanovil ideal 90-60-90cm a uvidis, ze zdaleka nema ani meter sedemdesiat

jalenja

čo Ti ja viem...to je len nejaký ideál a ani chudý človek ho nemusí spĺňať presne. Ja mám 165 cm a 53 kg a aj tak mám v bokoch 94 cm, pas 63 a prsia 75 A :P no nič ideálne veru, ale z kostí na prdeli si neukrojím...podľa mňa by si mala cvičiťa chudnúť len toľko, čo Ti telo "pustí" a v čom sa budeš cítiť fajne. To, čo je ideál podľa časopisov, nemusí byť ideál aj pre Teba.

Dadula56

Joja, zbytocne sa tym zatazujes, to co si dostala tym pocitanim je len odhad, odporucenie. Riad sa podla toho, aby tvoja postava bola sumerna. Ked budes mat nulove prsia a tu vysnivanu 60-ku v pase a uzucke boky, tak to asi extra vyzerat nebude. Ale to je len moj nazor, mozno tebe by sa to pacilo, to je fakt na tebe. Ked chces mat prsia, tak uz nechudni, tie idu dolu hned a moze sa stat, ze potom ak sa rozhodnes zasa nabrat, tak uz sa nedostanu do povodneho stavu. Na to, co aky chlap hovori sa vykasli, zeny ved ide o vas pocit zo seba nie o pocit Adama a Jozefa odvedla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 60 90 ano , aj na moju vysku ? - Fórum - ZDRAVIE.sk