Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat?

Príspevok v téme: Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat?
myska12

Chcela by som zacat novy zivot a odist niekam do Afriky, Juznej Ameriky, Indie alebo na Sibir, hocikde, kde ludia potrebuju pomoc, ale nie som doktorka, ani sestra, ako na to? Ma tu niekto skusenosti? Viem, ze je to blaznivy napad, ale som natolko sklamana zivotom, ze mam potrebu pomahat inym a odist co najdalej. Nic ma tu nedrzi, okrem partnera, s ktorym je vsetko uz nanic. Poradte...

Jozefbb

Hrino. Takú hlúposť napíše len slepý. Stretime sa a poviem ti koľko zázrakov som zažil za 1 deň osobne Bohom Ježišom a ty mi povieš čo ti tvoj rozum a spiritualita reálne rieši v kritických zlomových situáciách. Okolo nás sú ľudia uzdravovaný kriesený z mŕtvich a mnoho zázrakov neustále. Máme pokoj aký žiadna meditácia nevycucá z vesmíru ani vlastného ega. Každý kto urobí čo je v biblii v novom zákone zmení sa mu život za pár hodín. Žiaden prepis nebol. Keby bol nrbola by to pravda a nefungovalo by to čo som napísal vyššie. Biblia je napísaná a zamknutá spôsobom ktorý neprekoná nikto ani človek ani počítač.Odomyká sa pokorou a zohnutím pred tým ktorý zomrel a o. 3 dní vstal z mŕtvych a teraz kraľuje. To že žije sa dokazuje zázrakmi v jeho mene. Ale pyšný ľudia to. Neznesú ani počuť. Konfrontuje to ich irealitu ktorú si vytvorili lebo chcú žiť v hriechu a neviazanosti zatemnili svedomie ktoré je v zhode s tým čo aom písal vyššie.
Skús napísať jednu stranu ktorá bude platná o 2000 rokov pre úplne všetkých ľudí na zemi a bude im dávať riešenie všetkých problémov na dnes a na zajtra.. Ale o 2000 rokov.

OMÁN

Ľudia hovoria dookola to isté... Nechod tam aj tu môžeš pomáhať.

Tak vám poviem rovnako. Nedávaj na charitu a zahr Zbierky daj to detom na luniku 9. Tam su tiež v núdzi.

Vo svete sa žije úplne inak a europa je v obžratá namyslená filena oproti reálnej chudobe vo svete.
Za cenu horalky vystravujeme 1 dieťa na mesiac. Chlieb a mlieko denne 1 mesiac. V severnej kórei.
Tam prežíva dnes 200 000 ľudí dnes v koncentračných táboroch. Pália ich ohňom a mučia ľudí znasilnuju a zastrelia dievcatká pre nič.
Tam by som chcel vidieť machrov s jogov a podob. naukami démonov ako si trhajú vlasy v samotke po týždni.
Prežijú tam len tý ktorý videli skutočného Ježiša, rozprávajú a učia sa s ním aj v tej samotke a majú pokoj lebo vedia čo je po smrti. Relne vedia, nie dúfajú.

Nehemia
Hlas mucenikú

Preto je dobré vypadnúť von do reality kde ľudia nežijú pred tv ale jedia spolu ryžu a pozývajú sa navzájom na kavu a podobne. Takú atmosféru nenájdete v Európe. Možno v srbsku (vojna mení ľudí) a nižšie

Najpohostinejsi ľudia su vraj v Iráne
'Cestou necestou '

Csabi

Každý z vás má pravdu...určite tam vonku nie je ľahko ale koho srdce ťahá von pomáhať tak nech ide za srdcom-vlastné problémy tam môžme riešiť tiež spoločnými meditáciami. Zaprieť srdce je horšie ako samovražda...pochopte si to ako chcete aj tak to chápeme všetci po svojom. Ja osobne mám precestovanú polku EU i ked nie tie chudobne štáty...viem že i tu sa nájde pomoc ale niektorý ľudia nevedia byť z xy dôvodov....ja si mysllím že keď to tak naozaj cítite chodte si zatým s otvorenou myslou. Faktom je že hlad neskončí tam vonku kým nezmeníme systém, ktorý umožnuje niektorým zit na vysokej nohe a druhym zas neumoznuje sa ani postavit z toho blata...premyslite si to dobre ale hlavne nezapierajte srdce...
Možno keď výjdete do chudobných krajín a vrátite sa ...možno potom budeme vediet pomôcť viac aj tu ....MieR Láska Súcit s vami šeckými....

zita 05

Silvi, ozaj si myslíš, že sa musíš trepať do Ománu, ak chceš pomáhať? Na Slovensku je toľko ľudí, ktorí tak veľmi potrebujú pomoc. Toľko starých ľudí a malých detí Ťa potrebuje... a stretneš ich každý deň, len pozeraj srdiečkom.

Hrino

Jozef BB - dovolím si ta opraviť, BIBLIA je preklad prekladu iného prekladu, naviac ešte upravený tak aby vyhovoval nejakému mocnemu mužovi svojej doby.. Pozri si, ak na to mas spiritualne, akasicke záznamy, ak si "zaryty kresťan" budeš veľmi prekvapený

PB777

Hľadám ľudí čo chcú pomáhať iným. Vytvorme spolu komunitu na pomoc iným,ktorý to potrebujú.A si to ty čo ťa napĺňa takáto práca neváhaj a ozvi sa na peterblasko777@centrum.sk

Silvia Ciferska

Volam sa Silvia,uz dlhsie obdobie ma laka misia v Afganistane,Omane,podobne...Moj zivot uz dlhsie nenabera ten smer ako si predstavujem..Nemam deti a ani rodinu,nemam ciel a osobne velmi ciitim,ze chcem pomahat....Viem,ze su to velmi silne osobne zazitky,ale viem,ze chcem pmahat a byt potrebna kde ma potrebuju...Mam 38 rokov,som zdravotna sestra a mam silnu potrebu pomoct kde treba.Prosiiim ,,,velmi prosiiim,poradte mi,kde sa mam obratit......Dakujem a ak mozem poprosit,cim najskor.....Dakuujem...

Silvia...Zabudla som napisat moje telefone cislo

0905 929 476

cim skor odidem,tym skor budem stastna...

Dakujeeeem,prosim,ozvite sa,Som maximalne zodpovedna a ak sa to podari,myslim,ze to bude len maxi pozitivne......

Silvia Ciferska

Volam sa Silvia,uz dlhsie obdobie ma laka misia v Afganistane,Omane,podobne...Moj zivot uz dlhsie nenabera ten smer ako si predstavujem..Nemam deti a ani rodinu,nemam ciel a osobne velmi ciitim,ze chcem pomahat....Viem,ze su to velmi silne osobne zazitky,ale viem,ze chcem pmahat a byt potrebna kde ma potrebuju...Mam 38 rokov,som zdravotna sestra a mam silnu potrebu pomoct kde treba.Prosiiim ,,,velmi prosiiim,poradte mi,kde sa mam obratit......Dakujem a ak mozem poprosit,cim najskor.....Dakuujem...

Silvia...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat? - Fórum - ZDRAVIE.sk