Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat?

Príspevok v téme: Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat?
myska12

Chcela by som zacat novy zivot a odist niekam do Afriky, Juznej Ameriky, Indie alebo na Sibir, hocikde, kde ludia potrebuju pomoc, ale nie som doktorka, ani sestra, ako na to? Ma tu niekto skusenosti? Viem, ze je to blaznivy napad, ale som natolko sklamana zivotom, ze mam potrebu pomahat inym a odist co najdalej. Nic ma tu nedrzi, okrem partnera, s ktorym je vsetko uz nanic. Poradte...

sewie

Mwihaki, je to pekne ze chces pomahat, ale ta vekova hranica ma vyznam- na niektore veci si este dost mlada-cestovat tak daleko "bez dozoru", rizika nebezpecnych ochoreni-ktorym ta ani tvoji rodicia iste nebudu chciet vystavit. Psychicky natlak! ono to takto znie pekne-pomahat chudobe ale...ked niecomu takemu prides zoci voci, musis mat silny zaludok a moze sa stat ze akurat sa poriadne sklames a vzdas v buducnosti akukolvek snahu...
ak chces pomahat, mas vela inych moznosti...co tak utulky pre zvierata?domovy dochodcov? detske domovy?na taketo zavazne rozhodnutia mas este vela casu.

Mwihaki

veľmi by som chcela ísť do Afriky konkrétne do Ugandy ale nie je to podmienka. Hlavné je, aby som bola v krajine, kde je plno chudoby, a ktorá potrebuje pomoc. Mám asi všetko čo by malo spĺňať profil dobrovoľníka v Afrike (poprípade v Indii) okrem veku. Pozrela som asi všetky stránky organizácií, cez ktoré sa dá dostať do Afriky ale všetky majú spodnú vekovú hranicu ohraničenú najmenej od 20. Ja mám 15 ale cítim, že by som tam mala ísť. Dva mesiace cez prázdniny nie je veľa a nabrala by som tam veľmi veľa skúseností. Napadlo ma, že by som do tých organizácií predsa len napísala ako uchádzač a možno by urobili výnimku. Aký máte na to názor?

smejko 777

Chcem ísť do Afriky ale mám cukrovku. Je v tom problem alebo nie? chcel by som pomôcť a aj zmeniť si život tým že chcem pomocť trpiacim a chorim. Rád by som tam išiel s Božov pomocou. Verím že sa to da a pomôžem.

Jozef bb

Priatelia ktorý by chceli niekam ísť, stretnime sa na fb- chcem ísť na misiu a dali by sme dokopy nejaké týmy s pomocou skúsených ľudí čo boli vonku... Niekde treba začať, verím že je veľa ľudí ktorý to chcú.

mnoho ľudí hľadá partnera na celý život, všetci majú pri káve plno pekných rečí ale stretnúť dobrého priateľa môžeš práve na misii kde sa nič neskryje...v núdzi poznáš...

Jozef bb

Ešte dôležité k tomu dole, Boh nie je náboženstvo. Ale biblia je celá 100 perc správna a nestratilo sa ani slovko. Je tam návod na všetky okolnosti.ale na začiatok starý zakon nemusíš, ale nový zakon ktorý je stručný a jasný. Tam nájdeš všetko čo potrebuješ. A co nevieš hneď sa pýtaj JK a čakaj chvíľku na odpoveď, má tichý hlas podobný svedomiu. Preto na začiatku otázky daj meno. Koho sa pýtaš ten ti odpovie. Veštice sa pýtajú démonov, my normálny sa pýtame rovno živého Boha teda Meno Pán Ježiš. Film... Father of Lights. avi...cz tit. Na uloz to, a
Encounter the-SK na you tube vážnejšie filmy z dzungle na mail.

Jozef bb

Vďaka všetkým ktorý chcú slúžiť a pomáhať. Nedajte sa odradiť egoistami ktorý chcú žiť pre seba a vy im dávate nepohodlné zrkadlo. Ved nevedia či sa ráno zobudia a keď prídu tam hore pred Otca čo nás stvoril, budú sa strašne hanbiť a zmlknu pri otázke ; ako obhájiš svoj život?.... Pomáhať je najúžasnejšiea možnosť ako prežiť šťastný a plný život. Veď prichádza čas keď ten čo vstal z mŕtvych, príde naspäť a vsetko sa zmení, a už nikdy nebudeme mať možnosť zistiť čo v nás je a aké máme schopnosti keď zostaneme za tv ako všetci.
2. Pomáhať v hispicoch a podobne na sk... Slová sú to pekné ale tam su rovnako ľudia od tv ktorý sa nechcú vecsinou zmeniť a to je frustrujuce. V Európe kde je dostatok, nikdo nehľadá spravodlivosť, Boha sa nebojí a žije ako mu napadne. Zažil som dosť a to čo som dal času 3 ľuďom za 5 rokov, mohol som pomôcť celým dedinám a doslova zachrániť pred zahynutím. Nikto komu som sa tu venoval sa nechcel zmeniť a naozaj trpeli len pre svoje tvrdé srdce a nenávisť, neodpustenie...

2 afrika je vážna vec. Na mesiac zvladne každý ale chodte najprv niekde na krátkodobé misie tu blizsie.

3 ako to prežiť. Rada pre tých ktorý chcú pomáhať ale nemajú špeciálnu výzbroj ktorú je možné získať zadarmo. Môžte pomáhať rukami a z vlastnej sily a môžte mať upgrade... Robiť veci s božou mocou. Pán Ježiš dal každému kto v neho verí a požiada ho o krst duchom svätým, rovnako ako apostoli... Dostane moc ktorá vzkriesila JK z mŕtvich. Pre to nadprirodzeno ľudia opustili náboženstva a stali sa kresťanmi. Moc sa ti zíde napr ked je niekto chory a nemáš lieky, tak on ozdravie bez nich, rakovina, AIDS, čokoľvek. Alebo keď zabludis, dostaneš navigáciu alebo keď by bol útok alebo nebezpečenstvo dostaneš od Pána Ježiša varovanie a môžeš utiecť včas, alebo môžeš vyháňať temné sily ktoré uradujú v Afrike a človek pred nimi nemá žiadnu pomoc a môže dopadnúť kriticky.
Možno sa usmejes lebo tu to neni známe. A hlavne, kto má ducha svätého, stane sa dieťaťom božím a smrť už neni problém lebo Otec ta vzkriesi presne tak ako svojho syna JK vzkriesil. Je to jeho zmluva s človekom. Citaj napr skutky apoštolov v bibli a urob to co oni a budeš robiť to co oni. Aj dnes je možné kriesiť mŕtvich dokonca,a čokoľvek čo si vypitas priamo od JK a nebudeš pochybovať, da ti to. Ale boh hriesnika nepočuje, preto potrebuješ aby sa stal JK tvojim novým pánom, aby ti vymazal všetky hriechy a potom ta uz vypočuje. On zomrel za tvoje hriechy preto je to možné. Nezmiznú, ale vezme ich na seba a svoju moc dá tebe aby si robil v sile tak ako pán keď tu bol. Bez Boha môžeš pomáhať ale nepriateľ ta môže oklamať a urobiť ti zle. Máš milujúceho otca, není sa čoho báť. Treba sa stretnúť. Tie slová máš v srdci a v ústach. Tam kde si, povedz mu a popros ho nech ta vedie a naučí všetko čo treba.

ukrajina

chcem pomoct civilistom na ukrajine ako dobrovolnik. nie som vojak a ani ma vojna nezaujima, pretoze bojovat za mier je ako sulozit za panenstvo.ale nemozem sa uz pozerat na utrpenie obycajnych ludi na ukrajine.chcem tam ist pomoct ludom ktory nechcu bojovat, ale chcu ZIT. VIE tu niekto PORADIT AKE SU MOZNOSTI ???

seržant

neviete čo od dobroty afganistan je kruty ked vydite ako 8rocne deti musia surovo rostrielat pred vašimi očami vrate sa do realneho života a pomahajte v siročincoch prispievajte to upne stači tam by sa museli postarat o vas

JG

Pomoc iným je pravá postata človeka. Materialny svet v ktorom žijeme je veľmi daleko od toho. Depresie, úzkosť, choroby to je odpoveď stvoritela na našu nenažranosť, bezohľadosť, ľahostajnosť a krutosť voči ostatným ľuďom a prírode.
Všetko je v rovnováhe ani to netušíme. Všetko čo dáme (zlé alebo dobré) dostaneme po čase od iných naspäť. Za nezištnú pomoc zo srdca patrí aj náležitá odmena. Kto to zažil ten vie o čom hovorím.

Takže držím všetkým palce!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem odist na misiu pomahat ludom, ako zacat? - Fórum - ZDRAVIE.sk