Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamácia

Príspevok v téme: Reklamácia
monika1991

v piatok som si kúpila v malom obchodíkukoberec,kedže cez víkend som nebola doma,dnes som ho šla vystrieť na podlahu a všimla som si,že je v ňom diera...zajtra sa ho chystam ist reklamovať,prosím vás vedel by mi niekto poradit,ako mám postupovat??viem že existuje lehota 7 dni od kupy mozem odstupit od zmluvy ale vztahuje sa tento pripad i na mňa??

0vecka

2 jingles a ako chcel dokazat ze ho nepozreli alebo ze ho pozreli a videli tam zavadu :-D ....

je to fakt len na ich dobrej voli

jingles

ved im to povedz ako nám a povedz že ho chceš vymeniť za iný a ked nebude chcieť tak reklamovať ale vymeniť by ti ho mala šak ona ked to predava tiež si má pozrieť či predáva tovar v poriadku a či nie je nejak poškody bo vadne veci by mali byť označene nie

rozaa

Ten koberec má vadu kvôli ktorej sa nedá používať na účel na ktorý bol kúpený, nie? Preto sa žiadnymi 7 dňami nezaoberaj a koberec vráť, buď žiadaj nový bezchybný koberec alebo peniaze, je na tebe čo si vyberieš. Myslím že výmenu ti urobia bez problémov.

jankaaaaaa

od kupnej zmluvy bez udania dovodu mozes odstupit jedine v pripade internetoveho predaja.
v podstate nemas ako dokazat, ze ten koberec bol poskodeny uz v tom obchode, takze to bude dobra vola predavajuceho, ze ti ho vymeni.
je to s casti aj tvoja chyba ze si si kobec nepozrela priamo v predajni alebo hned po prichode domov

Blondula

najlepsie je si vybrany tovar poriadne prekuknut este pred zaplatenim !!! ja pri obleceni este aj vsetky svi pozeram :DD ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reklamácia - Fórum - ZDRAVIE.sk