Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam kamaratku

Príspevok v téme: Hladam kamaratku
katus

Ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou zienkou, ktorej tiez ako mne chyba kamaratka-taka ktorej clovek moze povedat vsetko.Nemozem povedat ze nemam priatelov ale to nie je to naozajstne priatelstvo medzi naj kamoskami.. Volam sa Katka, 27 r, som zo Ziliny..Co sa tyka zalub tak su to: plavanie , prechadzky, bicykel, bowling, popripade vsetko na co ma clokek chut a da sa na to nahovorit. S priatelom deti zatial nemame ale moze sa ozvat aj mamicka :) budeme kocikavat spolu :)..

Erika30

Ahojte,
Hladam si kamaratku v Puchove, normalnu babu s ktorou sa da pokecat o vsetkom moznom, na veku nezalezi.
Do Puchova sa stahujem za priatelom a rada by som tam spoznala milych a v poho ludi.
erika.ch@atlas.sk

alissia

ahojte, rada by som si nasla aj ja taku pravu kamosku, na nakupy, na kavicky,na pokecanie v ziline, idealne bezdetnu este,:)
napiste dajaky mail,skontaktujeme sa

Sisa1325

Tiez by som rada nasla kamaratku / spriaznenu dusu,chyba mi v zivote clovek ktoremu mozem doverovat,s ktorym sa podrzime v tazkych chvilach... ☺ som skor introvert ale rada sa zabavam,nefajcim nepijem ale nevadi mi to. Mam 26 a som z kosic,ak mate zaujem piste mi na pokec ,kludne aj mamicky

Kristi-nka

Ahoj neznama11, vsimla som si ze hladas kamosku z okolia Michalovce, Kosice... ak teda by nevadilo ze aj Humenne, kludne sa mi ozvi... ak nemas rada falos, pretvarky, nedoprajnost a pod., ale cloveku ktoremu sa chces zdvoverit, kludne sa ozvi napr. na e-mailovu adresu goodgirl@azet.sk ... ak tu teda este niekto pride pozriet :/ alebo pripadne na moje tel. cislo 0915 534 726... urcite sa ozvem :)

Lanta

Ahojte,hľadám kamarátku,s ktorou si mozeme pokecať,vybehnut na korčule,bicykel alebo len tak na kávu a užívať si pohodový večer prechadzkou. Žijem v BA a chýba mi tu spriaznená duša. Som pohodová baba, ktorá ma rada normálnu zábavu ale dá sa nahovoriť aj na nieco uletené :) ja mám 31 r.,tak keby ste sa niektorá ozvala podobného veku,budem rada :)

Lusy986

Ahoj.Hľadam fajn kamošku do pohody na pokec.Najlepšie z Humenného a okolia no može byť aj vychod.♥ Čakam že mi napišeš na email.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam kamaratku - Fórum - ZDRAVIE.sk