Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam kamaratku

Príspevok v téme: Hladam kamaratku
katus

Ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou zienkou, ktorej tiez ako mne chyba kamaratka-taka ktorej clovek moze povedat vsetko.Nemozem povedat ze nemam priatelov ale to nie je to naozajstne priatelstvo medzi naj kamoskami.. Volam sa Katka, 27 r, som zo Ziliny..Co sa tyka zalub tak su to: plavanie , prechadzky, bicykel, bowling, popripade vsetko na co ma clokek chut a da sa na to nahovorit. S priatelom deti zatial nemame ale moze sa ozvat aj mamicka :) budeme kocikavat spolu :)..

dejnusa

ahojte, som mama dvoch malych deti , hladam si podobne prastenu babu- mamcu na pokecanie, kavicky , nakupy ,vylety , ponosovanie, vyzalovanie, srandicky, hocico co nas naapadne, aj z okolia banskej stiavnice alebo aj neokolia, ak sa citis obcas aj ty sama a hladas partacku kludne napis :)

Anavika

Ahojte tiez hladam kamaratku som z Presova mam dve deti rocneho chlapceka a skolaka, na travenie volneho casu s detmi ,prechadzky, kocikovanie, ihriská a pod,.

sona.vanesa

ahojte babulky aj ja si hladam kamarátku/y s Tn na pisanie kecanie nakupovanie tulanie sa s detmi moje maju 6-4 ja mam 29 som zo zámostia...

triticoo

ahojte,aj ja hlada kamaratku,lenze som trochu divna...samotarska a liecim sa na AD,vek okolo 20r,z Tn kraja..email :triticoo@azet.sk

Keep on laughing

Ahojte, hľadám kamarátku, ktorá je introvertka a nemá veľa kamarátov ako ja :) najlepšie od 15-19 rokov. Mne je 17. Bývam v Beluši a bolo by super, keby bola z Púchova, Považskej, Dubnica a okolie :)
henrietajunkova@gmail.com

5dandelionka

Ahojte :)
pred nedávnom som sa nasťahovala do Bratislavy a žiaľ, nepoznám tu veľa ľudí, s ktorými by som mohla tráviť čas. :)) Preto skúšam takouto formou si nájsť kamošku, s ktorou by som mohla tráviť čas, vybehnúť von na prechádzku, na korčule, bicykel alebo do kina či čajovne, galérie, taktiež na koncerty alebo niekam do klubu na párty :)) (nie diskotéky) :D . Taktiež rada cestujem, tak by sme mohli vymýšľať rôzne tripy :P :)
Myslím, že BA ponúka veľa možností na trávenie voľného času a samú ma už nebaví moc chodiť. :D
Niečo o mne: študentka, 24 rokov. :)
Tak baby ak ste z BA alebo okolia, kľudne sa ozvite na mail: hladamkamoskuba@gmail.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam kamaratku - Fórum - ZDRAVIE.sk