Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam kamaratku

Príspevok v téme: Hladam kamaratku
katus

Ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou zienkou, ktorej tiez ako mne chyba kamaratka-taka ktorej clovek moze povedat vsetko.Nemozem povedat ze nemam priatelov ale to nie je to naozajstne priatelstvo medzi naj kamoskami.. Volam sa Katka, 27 r, som zo Ziliny..Co sa tyka zalub tak su to: plavanie , prechadzky, bicykel, bowling, popripade vsetko na co ma clokek chut a da sa na to nahovorit. S priatelom deti zatial nemame ale moze sa ozvat aj mamicka :) budeme kocikavat spolu :)..

domiiik

ahojte baby...som z NMnV a mám 24 rokov...tiež hľadám spriaznenú dušu...niekoho s kým by som mohla skočiť na kávu, ísť nakupovať alebo zájsť na výlet...jednoducho niekoho s kým by sme si rozumeli

nanna68

Ahojte ja som už trochu postaršia mám 48r. ale tiež hľadám kámošku na pokecanie na bike, na vylet ..... proste babu s ktorou si budem rozumieť navzájom,som z Prievidze a až to niekto číta tak sa babulienky ozvite :-)

Lenulka

Ahoj Bambulkalenka ...môžeme si kludne pomenoť kontakt alebo skorej Fb napís mi tvoj s ja ti rovno odpíšem už tam

bambulkaLenka

Ahoj Lenulka, ja som tiez Lenka :), som z okolia Bratislavy, pracujem priamo v BA a chyba mi niekto blizky :) ak chces ozvi sa, pripade si vymenime kontakt :)

Lenulka

Ahojky ja si hladám kamarátku tu v okoli Ba alebo môže byť aj z Ba . Ja mam 25 rokov a študujem v Ba . Prisťahovala som sa sem a nemám nejakú kamaratku ktorá by šla večer somnou pokecať , na kavičku , zacvičiť si alebo len tak do kina . Bola by som rada keby si milá , sympatická baba :)! Ak taká si kludne mi sem napíš a poslem kontakt . Budem sa tešit :)

miselka 06

Ahojte som z partizánskeho, študujem v ba a hľadám holku s ktorou by sa dalo pokecat, ísť na kávu, víno, na nákup apod. Chýba mi niekto s kým by som sa porozprávala :)

sonička22

ahojte babulky aj ja si hladam kamarátku/y s Tn na pisanie kecanie nakupovanie tulanie sa s detmi moje maju 6-4 ja mam 29 som zo zámostia...

Jarka216

ahooj Anička ...ak tu ešte chodíš a prečítaš si to tak aj ja som novopristahovaná do Pieštan a tiež si hladám nejaké kamarátky .mám 24 ..ak chceš kludne sa mi môžeš ozvať .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam kamaratku - Fórum - ZDRAVIE.sk