Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam kamaratku

Príspevok v téme: Hladam kamaratku
katus

Ahojte, rada by som sa zoznamila s nejakou zienkou, ktorej tiez ako mne chyba kamaratka-taka ktorej clovek moze povedat vsetko.Nemozem povedat ze nemam priatelov ale to nie je to naozajstne priatelstvo medzi naj kamoskami.. Volam sa Katka, 27 r, som zo Ziliny..Co sa tyka zalub tak su to: plavanie , prechadzky, bicykel, bowling, popripade vsetko na co ma clokek chut a da sa na to nahovorit. S priatelom deti zatial nemame ale moze sa ozvat aj mamicka :) budeme kocikavat spolu :)..

Spriaznena dusa

Ahoj hladam kamosku mam 39 r . Ked bude mat deti vyhoda mozme sa rozpravat o detoch starostiach radostiach obcas ist na kavu. Lesbicky nepiste. Hladam taku spriaznenu dusu ktorej mozem vsetko povedat a viem ze mi nepodrazi nohy

michaela12

Ahojte volám sa Michaela mam 12rokov a hladam najlrpsiu kamosku s ktorou by sme si všetko vraveli a tak ďalej. Bývam v Krásne nad Kysucou. Neda sa povedat ze nemam kamošky ale nie su tie ktorým by som všetko vravela. V nasej su take baby ktoré sa so mnou najprv velmi bavili ale potom som zistila ze ma ohovaraju nadavaju mi a všeličo iné no proste mi to ubližuje az tak že pridem domou s plačom .. prosím ozvite sa mi niekdo buď na email : miskastrbova64@gmail.com
Alebo na facebook: Michaela Štrbová
Ďakujem veľmi by ma to potešilo aj pomohlo

De L

Ahojte,som tiez dlhorocny pristahovalec v BA,vsetki kamosky mam,no uz vidate ci s detickami a nevieme si zdielat spolocne.som baba,ktora hlada len kamosku na zdielanie spocnych zaujmov a su podobne.
Mam 34 no citim sa velakrat mladsie a nemam s kym ist von ci stretavat sa zdielat spolocne zaujmy,dovolenky,cvicenie,kino,stretka,korcule,vyjazd aj na nejake vonku party,milujem house,trance,chodim na akcie do Prahy....
Ak nejaka kocka je takto sama,podobne zaujmy su tiez,kludne sa ozvi....odpisem ☺

Maca159

Ahojte aj ja si hladám kamarátku TT prípadne okolie. Mam 27 rokov.
Prisťahovala som sa sem a nemám žiadnu kamaratku ktorá by somnou pokecala, išla na kávu, prípadne si išla so mnou zacvičiť. Budem rada ak sa taká nájde :)

Maca159

Ahojte aj ja si hladám kamarátku TT prípadne okolie. Mam 27 rokov.
Prisťahovala som sa sem a nemám žiadnu kamaratku ktorá by somnou pokecala, išla na kávu, prípadne si išla so mnou zacvičiť. Budem rada ak sa taká nájde :)

natatyi

Ahoj Lenulka, ja uz bývam v Bratislave niekoľko rokov, ale kedže odtiaľto nepochádzam tak tu nemám nikoho známeho a ani kamarátky, mám 30 r. Ak by si chcela môžeš mi napísať alebo ja tebe, tiež by som rada poznala nejaku fajn babu na kavu alebo aj na chatovanie ...

domiiik

ahojte baby...som z NMnV a mám 24 rokov...tiež hľadám spriaznenú dušu...niekoho s kým by som mohla skočiť na kávu, ísť nakupovať alebo zájsť na výlet...jednoducho niekoho s kým by sme si rozumeli

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam kamaratku - Fórum - ZDRAVIE.sk