Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevedel som sa opit

Príspevok v téme: Nevedel som sa opit
sedemdecak

Neviem ako si to vysvetlit. Ale stala sa mi takato osemetna situacia. Boli sme cez vikend na chate.Cize pili sme takmer 2 noci nonstop. Vypil som velmi vela alkoholu a vobec som nebol opity. Nemyslim to tak ze som bol malo opity ale doslova som v hlave nic necitil. Vobec si to neviem vysvetlit a natolko ma to prekvapilo ze to sem pisem. A chcel by som vediet vas nazor. Co to mohlo zapricinit a ci v medicine existuje na to nejake vysvetlenie.Viem ze to je somarina co tu pisem ale mam uz svoj vek a aj cosi za sebou a toto sa mi este nestalo.

amanda23

tak aspon ta na druhy den nebolela hlava:DD ak zjes pre pitim nieco poriadne mastne, potom sa ti alkohol nevstrebava cez zaludok a nemusis sa opit z tvojej beznej "opijacej" davky, neviem, aky mas limit:DDD

DzanaFX

Som si raz dala 14 poldeci spišskej hrušky a ani mi hlavu nezakrútilo, brat bol KO, pil toľko čo ja...Obaja sme jedli, bolo to na svadbe...Chvála bohu takéto pijatiky sú za mnou, nakoľko nepijem. Ale dá sa niekedy "neopiť" :-)

7deci

Jefitto: tiez sa obavam :D ale zas nie som notorik :D

Ovecka: snad by som o tom vedel. a iste by to do mna niekto neladoval cely cas :D

a nic extra som za ten cas nejedol. tak ani tym to nebude.

Vsak nic sa nedeje... Mozno vam to pripada ako blbost ale mna to zaskocilo.

0vecka

2 7deci no neviem napr ked si das koks a nevies o tom tak je to na nerozoznanie od alkoohlu akurat ti nieje zle a vies normalne rozmyslat...

M 25

asi si bol velmi najedený, tak ti alkohol tak neúčinkoval.. neviem :)
ale isto sa tým tak nezapodievaj, nemysli, je to len hlúposť :D

7deci

viem lebo sme tam boli vsetci len dobri kamarati/ky, co si doverujeme. navyse nemal nikto dovod toto robit + tie drogy maju tiez svoje ucinky a z toho co o nich viem/ som sa docital som rozhodne nic take neprezival.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevedel som sa opit - Fórum - ZDRAVIE.sk