Boli ma ucho...

DzanaFX

M25 mne to doktor zakázal, lebo som chytila zápal ucha z jediného škrabanca a to znamená, že mám citlivý zvukovod. Nikto Ti to nezakazuje, klíďo :-)

mar/ka

kup si v lekarni kvapky "usna instalacia burow" zvyknu pomoct proti zapalu.. ak by Ti to po dvoch dnoch s tymi kvapkami nepreslo, radsej navstiv lekara

M 25

zaujímavé, že doteraz ich nezakazovali, práve doktori a zrazu hej?! hmm... a ešte aj malým detom sa normálne čistia tyčinkami ..zaujímavéééé

DzanaFX

...pred mesiacom som bola so zápalom u lekára a tiež mi zakázal vatové tyčinky...Sprej, alebo niečo čistiace, ale že si tam nemám nič pchať :-)

A áno, môže to byť zápal..

M 25

odrazu nič do ucha nepatrí? hmm a ja som dnes ráno použila vatovú tyčinku, ako používam celý život .. hm.. dúfam, neohluchnem ...
ale v tomto sú rôzne názory, raz sa hovorí to, raz to .. podla mna, každý nech si ich čistí, ako je jemu lepšie a príjemnejšie..

ak ťa to nebolí stále a pravidelne, nemalo by to byť nič vážne..
ak ťa to bude bolieť intenzívne, vyhladaj lekára ..a ešte rada, ak si ho čistíš tyčinkou , tak nechod velmi hlboko ..

PaSi

Hlavne je nepouzivat vatove tycinky, ci rozne spreje [napr. Audispray]. Usi sa maju cistit len cistou vodou a pouzit malicek. Nic ine do uska nepatri ;o)
A ak boli, chod k dr.