Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypína sa mi PC

winki

Takže všetkým....hry v PC sú nainštalované už x rokov vždy išli ok. Teraz som povysávala pc ako som spomínala teplota sa znížila a od vtedy sa mi už nevypol.

system

teplota 45 ° by problem nemala byt, skor si myslim ze nejaky chybny crack v hre, alebo chyba hry, mozno preinstalovat hru ? alebo ti ten teplomer ci program ci co to mas neukazuje spravnu teplotu. ale riadne daj na pc ruku a ked je horuci a ventilatoriky sa krutia jak salene tak jasne ze sa prehrieva ;)

lost

a nekopla si omylom do tlacidla vypnut? :)

pocitac bezproblemov vydrzi aj 70-80-90 C zalezi od kusu..

Prime95

extremna zataz (asi maximalne mozna) na PC

files.extremeoverclocking.com

skus to nechat bezat, skus najskor Smal FFT a ak bude OK niekoko hodin (alebo aspon 1 hodinu) tak potom skus Blend test (ten ti pravdpeodobne zamrzne PC), neviem ako to potom vypnut, ale daj mys cim skor na END test, resp aby potom stacil 1 klik na vypnutie testu :) (ono to neposkodi PC, ale riadne otestuje)

popripade nainstaluj aj toto www.almico.com a intiitivne sa preklikaj a zapni tam graf teploty ... a sleduj kam to az vystupi :)

alebo - ak sa ti toto nechce, vies otvorit "bednu" na pc? skus tam fukat studeny vzduch napr ventilatorom, nie z bezprostrednej blizkosti, ale skor z 50-120cm napr.. ale nech je tam prievan 9cirkulacia) vzduchu.. a hraj tu hru, ci ti vypne PC..

Matej, nj ak ma zdroj slaby, tak to bude asi problem aj tam.. to by sa mi teda nechcelo menit, na take mam vzdy nervy :D milion kablikov..

Matej

Napíš či pomohlo lebo 43 stupňov by nemal byť problém ja mám preváckovú teplotu okolo 53 stupňov, čo je veľa ale je to notebook.. no bezproblémov zvláda aj 80 a nevypína sa.. nemal by sa ani u teba.. ďalší problém môže byť zdroj.. ak nepomôže prečistenie a zníženie teploty tak ho treba vymeniť..

winki

Lumik: akurát som dokončila vysávanie....rozobrala som PC a teplota sa mu znížila na 33....takže hádam pomohlo.

Lumik

ja proti prehrievaniu sem tam vnutri pocitaca povysavam prach, najma na chladicoch, len pozor aby ten vzduch neroztocil prilis tie vrtulky lebo sa zapecu :) treba ich drzat niecim ( prstom )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypína sa mi PC - Fórum - ZDRAVIE.sk