Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem aby to oľutoval...

Príspevok v téme: Chcem aby to oľutoval...
Miska_O

Ahojte.. všetko to začalo zhruba pred 3 mesiacmi.. namotával ma, bozkávali sme sa.. správali sme sa tie mesiace ako by sme spolu chodili ale nechodili sme... bolo to krásne... až v jeden deň to všetko končilo.. nie sme v kontakte, nevidíme sa často.. a ak ano sa ani len nerozprávame.. v podstate.. kašle na mňa.. teraz, v sobotu, je pozvaný on, aj ja na jednu oslavu.. chcem, aby to všetko lutoval.. že to ukončil.. ako to dosiahnem? tým že sa nejak pekne vyfintím, nech vidí o čo prišiel, alebo si tam mam so mnou zavolať nejakého chlapa?.. ja viem, je to odo mňa hnusné, ale nenechám si po sebe šliapať.. Ženy, ktoré mi rozumiete a radi poradíte - ďakujem za radu :))

misuu258

Ked na teba sere a nepacis sa mu uz, tak uz nic nepomoze, ma ine dievca, mozno si tam aj on donese svoju frajerku, s ktorou ta mozno aj teda ako ty hovoris,,podvadzal"...dDkK!
SPAMATAJ SA DIEVCA, JE KONIEC!!!

Blondula

a co ked tam on pride s nejakou sexi "cajou" ??? ...myslim si,ze ked ta "vyuzil" a odhodil,mu bude uplne jedno ze na tej oslave budes.a moze sa stat,ze touto "odplatou" strapnis :DDD ....ser na neho a ukaz mu,ze ho mas v prdeli !!

jablko11

a ešte reakcia na tvoju vetu, že "je to od teba hnusné". Nie, vôbec to nie je hnusné. Ako už som napísala, je to iba detinské. A daný týpek už má úplne iné starosti, než aby sa zaoberal nejakou svojou kvázi-bývalkou. Aj keby si tam prišla nahodená a s 10 chlapmi, jemu to bude fuk.

jablko11

táto situácia hnevá jedine teba, nie jeho. Zbav sa tejto chuti, že chceš, aby to oľutoval. Je to detinské a hlúpe. Sústreď sa na veci, čo máš pred sebou, a nie na nejaký pokus o vzťah z minulosti, ktorý nevyšiel. Márniš svoju energiu a čas na hlúposti.

Dadula56

Praveze ak sa tam budes ostetntativne predvadzat nahodena (snad vie, ze bezne tak nechodis,ked ta pozna) alebo cukrovat s inym chlapom, tak dotycny velmi lahko zisti, ze to robis, aby to strasne olutoval a akurat sa strapnis. Vyprdni sa na to a nabuduce sa nenechaj namotat bez toho, aby si si ujasnila ci ide o vztah alebo ta len vyuziva.

xxy

ak najdes nejakeho fesaka, kludne si ho tam doprac :D ale hlavne sa nanho nesustreduj, lebo nebudes mat z oslavy nic..

nathalia09

súhlasím s kafík,aj s s Dzanou-nevšímaj si ho,a choď tam sama a dobre sa zabav-nedaj na sebe znať,že ta to trápi.

kafe

Prečo a ako to skončilo?
Dievča zlaté, veď ste spolu nechodili, pohral sa s tebou, lebo asi aj TY si sa chcela len hrať (ak nie mala si mu to dať jasne najavo a nenechať ho dovoľovať si to, čo si môže dovoliť len ku frajerke).
Ak ťa raz má chlapec na háku, tak nebude nič ľutovať, aj keby si sa na hlavu postavila. Bola si len jedna z mnohých, ku ktorým si chlapi môže veľa dovoľovať (lebo im to vy trubky dovolíte). Jediné čo môžeš urobiť je - ignorovať ho a užiť si oslavu. Snahou, aby niečo oľutoval sa len strápniš.

DzanaFX

Radšej tam choď sama a pekne sa vyfinti, s druhým chlapom by Ťa prekukol o čo Ti ide, bolo by to okaté...:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem aby to oľutoval... - Fórum - ZDRAVIE.sk