Zacervenane oci..

Príspevok v téme: Zacervenane oci..
Sonnka

Dobry den....asi pred 2 tyzdnami mi scervenelo prave oko... myslela som si ze to zmizne no zacalo to byt stale horsie a horsie... kedze nosim kontaktne sosovky tak som ich musela na jeden cas vysadit a nosit okuliare... po case mi scervenalo aj druhe...bolo to hrozne oci ma boleli a stipali v lekarni som si kupila masticku Ophthalmo-Framykoin a davala som si ju asi tyzden... postupne sa to zlepsovalo.... no dnes je tomu asi uz tyzden a oci mi zase scervenali... bojim sa ze to bude stale horsie a horsie ako predtym.... davam si tu masticku aj kvapky Visine.. neviete z coho by to mohlo byt???.... moze to byt nejaka alergia alebo nieco vaznejsie ???.. viem ze by som mala zajst k ocnemu ale najprv chcem poradit od vas....(nikdy predtym som podobne problemy nemala)

bohumile

Ja som si dal reviophtal dnes prvýkrát, tak ešte neviem povedať :D ale tak recenzie sú na to dobre ako pozeram

hanuška01

Na červené boľavé oči je parádny reviophtal, má zo všetkých produktov na oči pre mňa najpriaznivejšie zloženie.

brazilcanka

mne takto zacali cervenat oci tento rok, ale mna aj stipali a slzili. ocna mi povedala ze mam syndrom sucheho oka, netvori sa mi dostatocne slzny film a tu nic ine nepomoze len niekolko krat denne davat kvapky na to urcene. mala by si ist lekarovi cim skor a neriskovat nieco vaznejsie