Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrakcia sedmičky

Príspevok v téme: Extrakcia sedmičky
philips

Čaute,

včera (cca pred 24 hodinami) mi bol vytrhnutý zub. Konkrétne sedmička, ktorá bola zlomená asi rok. Pri vyťahovaní som musel dostať dne injekcie aby to nebolelo. Po ústupe umŕtvenia (asi 5 hodín po) nenastúpila bolesť. Ale rana neprestajne silno krvácala. Krv som vypľúval a jazykom som sa špáral v rane (viem, nemal som to robiť). Dnes ráno som zistil, že nemôžem otvoriť ústa na viac ako 3 cm. Ako dlho to bude trvať? A prečo som nemal žiadnu bolesť? Môže byť v tom nejaký problém?

PS. Podľa vyjadrenia zubárky bol ten zub silno zapálený a hnisal. Korene boli taktiež silné a dlhé. Jeden bol zakrivený.

Vopred ďakujem za odpoveď
S pozdravom
philips

abc_defg

mam otazku na mate59-nie si nahodou stomatolog?ak aj nie, tak mi mozno budes vediet poradit : co znamena na rtg popis periapikalne prejasnenie 16-je to radikularna cysta? a taktiez mam cystu v pravej dutine maxillarnej,akoby pod okom,cca 2cm aspon podla rtg..z coho to moze byt? a co s tym treba robit? lebo je tam napisane,ze endodoncia 16,v pripade neuspechu extrakcia...ja uz nechcem prist o dalsi zub, vcera som podstupila extrakciu 47 :(( nedalo by sa to resekciou spravit ? alebo najlepsie keby to zmizlo len nejakou atb liecbou...ale to som asi naivna ,vsak? ak by si mi vedel/a co len trochu poradit, budem vdacna ! co sa problemov a bolesti tyka, tak ziadne nemam, mam 22 rokov.

philips

Je normálne to, že tá "vata", čo mi dala do zuba mi zarastá v rane? Rana sa pomaly, ale isto zmenšuje. A smerom k lícu je to bledšie.

mate59

repík uvar silnejší odvar a vyplachovat jemne.Alebo je lacné a pohodlné si kúpit v lekárni Herbadent a tým tiež vypláchnuť.Ak sa rana bude dobre hojit, ani nemusíš.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.