Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi skupy priatel

Príspevok v téme: Velmi skupy priatel
Mia-87

mam 4 rocny vztah s priatelom, ked sme sa spoznavali, bol mily, pozorny.. vlastne prvy rok-dva nasho vztahu bol absolutne idealny..potom sme zacali byvat v spolocnej domacnosti a pomaly som zacala odhalovat jeho pravu tvar..mozno je problemom nas nepomer prijmov,ja mam plat priemerny,on podnika a uz niekolko rokov je na tom financne velmi dobre,o to mi vsak v nasom vztahu vobec neslo,mam a mala som ho rada aj keby bol bez penazi..lenze odkedy zdielame spolocnu domacnost,zistila som, ze je peniazmi absolutne posadnuty,je schopny 50krat za den peniaze prepocitavat, kalkulovat kazdy minuty cent,ked pride z nakupu, donesie mi bloček a pyta odo mna polovicu zo sumy,oddeluje si "svoje" potraviny od mojich,dokonca zasahuje aj do mojich vydavkov,nemozem si uz kupit ani oblecenie,lebo hned pocuvat prednasky o tom,ako zbytocne minam..vyvrcholilo to tym,ze som lezala dva tyzdne v nemocnici a on ma prisiel pozriet,nakupil mi potraviny a vzapati vylozil bločik z obchodu na stol,sam si otvoril moju penazenku a zobral si peniaze,ktore za nakup zaplatil! je to uz na nevydrzanie,je jeho peniazmi absolutne posadnuty a o inom uz ani rozpravat nevie..len o prijmoch,vydavkach..nechodime na ziadne dovolenky,jeme tie najlacnejsie potraviny..pritom jeho prijem je vacsi nez 7 tisic za mesiac! je normalne s takym clovekom aj nadalej zit,alebo co mam robit

lost

som zvedavy, ako preziju taki ludia krach ekonomiky/eura..

preto som sa na zaicatku pytal, kam tie prachy pcha, bizins, domy byty zlato ... ??

mozno taky krach ludi nakoniec pouci :) aspon na 2,5 az 4 roky budu ludia k sebe OK :)

lost

fero11111

ale co by nie , mnoho takychto ludi existuje ;)

by som mu povedal, nech mi kupi auto a preplatim mu to... ak by mi dal kluce, ja by som doniesol furik s tonou jedno centoviek, nech sa prepocita na smrt.. aspon zomrie pri svojej najoblubenejsej cinnosti - pocitani penazi ...

fero11111

padaj het preboha :D:D:D od neho to sa este dokazes pytat ci je to normalne mat 200 tisic cisteho a doniest ti blocek ked lezis v nemocnici :D on nema rad teba ale tvoju penazenku a blocky :D

to keby is mu napr. len napisala dones mi cojaviem tampon to by ti dal normalne preplatit?:D abo zuvacky neverim :D:D:D ze nieco a niekto taky existuje :D

anjelik9

keby nebol skrblík tak by nemal tolko prachov :D ale tak ja by som tiež nechcela mať niekoho kto na mne bude šetriť :P

betie

no to si dlho vydržala, a je len na tebe či to ešte vydržíš a dokedy, ale asi to je o ničom mať veľa peňazí a nič si nedopriať, načo ich potom máte? si predstav, že prídu deti, to ani hračky im nekúpite?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi skupy priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk