Mamicky, bijete svoje deti?

hnilysystem

Olinka, ked toto matka povie o svojom decku, tak si ho nezaslúži. Vsetky deti hnevajú. Bitkarka, ak dovolis otlkat svoje deti preventívne nejakým psychopatom, nie si dobrá matka. Deti do istého veku potrebujú sem tam po riti, ked just neposluchaju a robia zlobu aj napriek vysvetleniam, ale je rozdiel decku capnut rukou a mlatit ho hlava nehlava remenom, palicou a neviem čím. Tvoj manžel je sadista. Aj teba bije preventívne? Aby si posluchala?

olinka.l.

no dnes cestou zo školky sa mi vytrhol 5 roč. syn z ruky a utekal predo mnou a skákal do každej mláky. Bol mokrý aj za ušami. Mohla som kričať nepočuval ma..mne tak praskli nervy,že som ho riadne vytrieskala. Samozrejme reval. ALE , už kýcha, takže čakám, že prechladol.
Ale ja ho darmo bijem, nijak to nepomáha. Niekedy sa prichytím pri myšlienke, že by bolo lepšie, keby som ho nemala. Bolo dobre len do 3,5 roka, odvtedy je to otras !

xxy

no aj mna by zaujimali tie preventivne tresty :D ze sobota, 19.00, vsetci doradu, bude bitka :D nie som zastanca bitia deti, ale zase nie je dobre, pokial decko skace rodicom po hlave, napr. poznam jedno, ktoremu by som hned vylepila, take je drze. ale jeho rodicom to je fuk.

Dadula56

Moj nazor je, ze niektore deti, ak sa neda s nimi slovne, sa im uz musi dat po zadku. Ale to maximalne jemne a do isteho veku. Ak uz dieta dokaze dostatocne chapat, co do neho clovek chce a urobi to, tak tam nie je dovod. Urcite by som dieta nikdy nefackovala, pripadne bila silno. Ma to byt vychovne, nie nasilne. Osobne si inak myslim, ze clovek, ktory sa voci nasiliu uchyli (a byva to casto vtedy, ked uz rodicovi dojdu slova, pripadne nema nervy na hadku) je dost primitvny. Mna nikdy nikto nebil, maximalne mi v detstve capli po ruke alebo po zadku, ked som hovadiny robila, citila by som sa velmi ponizena ak by mi povedzme otec alebo mama v 14 strelili cez hubu. To fakt nie. Nechapem, co to ma byt "preventivna"bitka. To ako mysli?Ze ich zbije pravidelne v sobotu?Vysvetli to, lebo takto to vyznieva velmi zle. A naozaj dufam, ze to tak nie je myslene ako mi to vyznieva.

bingham

To je ako ked biela macka pisala ze sa preventivne rozide...drbe dobre tym ludom...preventivne by mohli skocit k psychologovi...

hviezda01

preventivna bitka,to je co za blbost?...moje deti tiez obcas dostanu po zadku,ked je toho uz vela,ale preventina bitka?to som este nepocula..manzel ma asi zvlastne zmyslanie,co sa vychovy tyka

bingham

Fyzicke tresty su zaklad !!! (samozrejme ked si dieta zasluzi)...

a nikto nieje ponizeny...to su reci "novej" vychovy

ktorej vysledkom je to - Co je mozne vidiet vecer v meste, alebo v skolach...teda Bordel