Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavky s UV ochranou

Príspevok v téme: Plavky s UV ochranou
Anička 227

Dobrý deň všetkým. Chcem vás poprosiť o radu, kde si môžem zakúpiť dámske plavky s UV ochranou? Detské sú všade, ale dámske som nikde nenašla. Mám alergiu a dosť dlho som si myslela, že na slnko, ale nakoľko sa mi alergia spraví po pobyte na slnku pod plavkami a v okolí plaviek ( a vyskúšala som už rôzne druhy plaviek ), lekárka jednoznačne povedala, že musím vyskúšať plavky s UV ochranou, je to moja jediná záchrana. Nikde ich však nemôžem zohnať, ani v obchodoch, ani v E shope. Vie mi prosím niekto poradiť? Ďakujem

Anička 227

Milá loptička, ak nevieš pochopiť problémy iných a nechceš alebo nevieš prispieť žiadnou radou, nemala by si prispievať vôbec. Toto bolo od Teba ozaj nepekné. Možno aj ty potrebuješ nejakú pomoc, možno si len nešťastná...ale vybíjaš si to na nesprávnom mieste.

lopticka

Ano, ja ti poradim. Nechodte nikde na dovolenky, sedzte doma na riti, a nebudete donasat ziadne choroby, a nebudete muset riesit taketok debilinky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavky s UV ochranou - Fórum - ZDRAVIE.sk