Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavislost na jedle ? Alebo?

Príspevok v téme: Zavislost na jedle ? Alebo?
jarmlaaa

Som uz asi chora na hlavu... kazde rano vtstvam uz o pol piatej a tesim sa ako vyzerem celu chladicku a to doslova varim si cestoviny ryzu kolac slane sladke vsetko dokopy..potom zas zerem a zerem nevraciam takze anorexia to ńebude ale furt sa prezieram zas som pribrala do brucha nic neoblecem je to zacarovany kruh stale zajtra,zajtra,zajtra a ked to zajtra pridem schudnem par kg a zas sa zacnem prezier a furt takto dookola neviem ci som uz chora na hlavu alebo co pomoooooooooc ak mate nejake skusneosti poradte mi teraz idem cvicit a uz vidim ze sa tam asi zrutim ked sa pozrem do zrkadla ja to uz nezvladam

martina.kovac

Po prečítaní tohto článku -odkaz odstránený- som sa troška začala obávať a radšej vyhľadala toto vlákno. Pomerne často mám depky a len sa prejedám. Dúfam, že nie som sama, ako to máte vy? prejedáte sa často? Prečo?

M8cr6

tak si var zdravo improvizuj s jedlom. experimentuj, vymyšlaj nizkokaloricke recepty. u mna zaberalo ked som chodila večer cvičiť, potom som už na jedlo chuť nemala. neboj daš to dole len musiš mať pevnu volu a chodiť večer do fitka aspoň obden. určite schudneš ked budeš chodit spat po fitku (ked sa ti neda daj si suche biele vino) hladna rano sa možeš najesť čoho chceš...proste vytlač jedlo z prveho miesta čimkolvek na posledne...aby si jedla len preto aby si prežila nie žila preto aby si jedla :-) btw. kedysi som mala 70kg teraz mam 52 :-)

Sonia Malini

Vsetkym dievcatam odporucam na zaciatok tieto knihy:

1. Louise L. Hayová - Miluj svoj život a Láska sa rodí v tebe
Ja som si obe knihy pozicala v kniznici. Odporucila mi ich terapeutka z Procare. Mam si kazdy den precitat aspon kusok. Z Louise Hay som nadsena. Naozaj mi pomohla. Treba vsak na sebe pracovat. Urcite si knihy precitajte.

2. Igor Bukovský - Návod na prežitie pre muža
V knihe vysvetluje, ako funguje nase telo. Na zaciatok je to velmi dobra kniha. Hoci nesuhlasim s nim v ucitych veciach co sa tyka stravovania a varenia (napr. pouzivanie mikrovlnky a na ranajky vlocky s kadecim - to je priliz tazke na nase zaludky).
Je to skvela kniha na uvod.

Radka99

Ahoj, mam ten isty problem neustale len jem a ked nejem myslim na jedlo, vsetky peniaze minam na jedlo uz som z toho neskutocne zufala, kedze stale len priberam a priberaam... :(

lenulik6

Prispevok od Magy sa mi paci. Mam rovnaky problem s prejedanim a tiez to odkladam na zajtra - vzdy si najdem vyhovorku preco nie dnes. Najtazsi je ten boj so sebou ... a naozaj je vsetko v hlave. Ale to uz vie hadam kazdy.

Patris95

nemáš problémy so štítnou žľazou ??? ja keď som mala zvýšenú funkciu som doslova žrala od nevidim do nevidim a stále som priberala čo som mala podla výsledkov práve chudnúť. skús navštíviť endokrinológa

Milky

Na Prima Cool (tusim) vysielaju relaciu o morbidne tlstych. Take 380kg prasce.. Mimoriadne rad to pozeram, ked vidim tie prasata, ako sa prezieraju - to je super dieta.. Nemam chut na jedlo nasledujuce 3 hodiny.

Katherina

mala by si začať pravidelne jesť a zasoby v ladničke a v špajzi dakde skovať proste aby ste ich nemali....trpiš zachvatovím prejedaním...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavislost na jedle ? Alebo? - Fórum - ZDRAVIE.sk