Strach z rakoviny

Príspevok v téme: Strach z rakoviny
hviezda01

...stale je toho viac a viac,prave dnes pochovali jednu moju znamu,ktora podlahla tejto zakernej chorobe,dalsia pani,ktoru poznam ma tiez tu hnusobu rakovinu...viem,ze premyslanim nic nevyriesim,ale poslednu dobu je toho tak strasne vela,ze som z toho uplne nanic...bojim sa cim dalej,tym viac...ze nebudem pri tom,ako moje deti vyrastaju,ze to aj mna postretne...viem,ze si poviete,ze som paranoidna,asi aj naozaj som...ale zacala som mat z tejto hroznej choroby strasny strach...

Laurina22

Mmlk ako mi Boh odpovie?

Ja v Boha verim.Ale neverim tym dristom v Biblii.Vlastne ani neviem ci sa tam nieco o rakovine pise,urcite ano.

Ked mi je zle,idem za nim.Modlim sa k nemu,ziadne nauceen frazy ale Podakujem,Poprosim,Vynadam mu,Niekedy sa ho spytam ci mu uz uplne sibe na hlavu ked mi robi to co robi.

Takze ako mi odpovie?Co ma byt bude.Rakovina si nevybera

RNG

Nase geny nam povoluju dostat akukolvek chorobu, takze to nie je dobra vyhovorka pre lekarov.
Na vzdialenych ostrovoch v tichomori, kde sa ludia donedavna zivili cerstvou potravou a mastili kokosovym olejom nemali na slovo porazka, infarkt, cukrovkla a rakovina ani miestne nazovy, a ked pozries na zaznami misionarov/lakarov, tieto choroby sa objavili az po prichode civilizacie, tj pravidelnyc dodavkach priemyselne spracovanych potravin. Samozrejme tento fakt sa zamlcuje, tak ako sa zamlcuje aj pocet rakovin v minulosti, pocet infarktov a podobne, lebo v tom svetle by sucasne zdravotnictvo vyzeralo velmi zle.
To je zdravotnictvo, co dovoli zamorovanie, nicenie potravin priemyselnym spracovanim, dokonca aj genetickou manipulaciou. A pri tom sa tvaria "ja nic ja muzikant" hoci vsetky potravinarske technologie a potraviny su nimi schvalovane ako zdraviu nezavadne.

lost

To nie je konspiracna teoria ale pravdivy fakt..

Tak jednoduchy princip ako kuzelnici v TV - staci zaplatit ludi a nech podpisu mlcanlivost a show je "skutocna" :D

Nemyslim si, ze su ti vedci az tak blbi, ze nedokazu porazit tak rozsirenu vec ako je rakovina.. Maju neobmedzene zdroje..

natusa42

pan d ale urcite vynsli,len nam ho nechcu dat ..viem,ze je to trosku konspiracna teoria,ale aj tak,myslim,ze je to tak ...maju liek,ale dostanu ho len vyvoleni,ktori su viazani mlcanlivostou,nejake tie celebrity a tak...proste mozno ani u nas na sr ho nema nikto,kdesi v amerike,alebo kde ho istotne maju,ale len chcu,aby ludstvo postupne vymieralo ..

RNG

Naopak, latok ucinnych proti rakovine je v prirode hromada, je zoznam az 3000 roznych protirakovinnych rastlin, zialbohu prtevencia proti rakovine sa masove neprevadza, ale lekari nechaju ludi jest rakovinotvorne jedla, a vyckavaju bez p[revencie akehokolverk druhu, az ju dostaneme, a az potom, ked je vlastne uz neskoro sa rozhybu.A aj to len v znysle ich nastrojov:jed, noz a ohen(tj chemoterapia, chirurgia a ozarovanie)
Nikde tam nie je cistenie a posilnovanie obrany tela, takze aj ked sa im podari vacsie nadory znicit, miniaturnych a este neviditelnych moze byt v tele stovky a staci len cas, aby narastli do dostatocnej velkosti na diagnozovanie.
A aj keby neboli ziadne, v zamorenom a oslabenom tele sa dalsie vyvinu raz dva tri.

zuzik11

ja sa bojím taktiež.. presne to isté zažívam, ale skôr sa bojim viac o rodinu a priateľa, než o seba.. o seba iba v tom smere, že čo bude keď nebudem..ale to samozrejme je odveci..no ale aj tak..