Strach z rakoviny

Príspevok v téme: Strach z rakoviny
hviezda01

...stale je toho viac a viac,prave dnes pochovali jednu moju znamu,ktora podlahla tejto zakernej chorobe,dalsia pani,ktoru poznam ma tiez tu hnusobu rakovinu...viem,ze premyslanim nic nevyriesim,ale poslednu dobu je toho tak strasne vela,ze som z toho uplne nanic...bojim sa cim dalej,tym viac...ze nebudem pri tom,ako moje deti vyrastaju,ze to aj mna postretne...viem,ze si poviete,ze som paranoidna,asi aj naozaj som...ale zacala som mat z tejto hroznej choroby strasny strach...

Laurina22

Zuzulko ale ja nie som proti prirode.Pozor.Ak by som ja ochorela,momentalne si myslim,ze chemo by som odmietla.

Tu ide o slovicka Vybera si-Nevybera si

zuzulko

otázka mi síce nepatrí ale dovolím si zapojiť sa do odpovede. som zdravotník ktorý po vlastnej chorobe spojil medecínu s alternatívou a pochopil že bez prírodnej regeneracie to jednoducho nejde. vždy je to individuálne, ale poznám prípad, ked sa pani z vlastného rozhodnutia dostala cez alternatívu z toho najhoršieho, chodila na kontroly, lekári boli spokojní a nahovorili ju na chemoterapiu, ktorá mala byť prevenciou pred recidívou. pani tomu nerozumela, neporadila sa a súhlasila. tam kde pomáhala príroda zlepšiť, chémia všetko obratila na ruby, zošokovala organizmus a pani sa viac nespamätala...

Laurina22

mmlk a ta druha co tu pisete tieto naivnosti,este mam jednu otazocku:Ked si rakovina teda vybera podla vas-Preco ochoreju nevinne deti na rakovinu?

Laurina22

Pretoze s takymito recami by ta chori ludia na rakovinu vysmiali.

Nic v zlom teda.

Ale podla mojho nazoru tvrdit,ze ak prijmem tento svet,budem sa tesit z kazdeho dna a podobne a neochoriem je velmi naivne.

ALe to pochopis az ked budes vidiet umierat svojich blizkych a kamaratov.

A to ti neprajem.

m,mlk

Laurina,
nie som zdravotníčka, s chorými ľuďmi sa stretávam len ak je to môj známy.
Mení to niečo na veci? Dáva to väčšiu alebo menšiu váhu mojim názorom? Je to úplne nepodstatná informácia, ale odpovedala som ti, možno mi vysvetlíš, na čo ti táto informácia bola dobrá.

zuzulko

m,mlk má spravny názor a Laurina sa vôbec nemusí rozčulovať ked nemala možnosť sa naučiť a prijať veci ktoré majú svoj základ v zakonoch života.je ťažké dať návod na lepší a zdravší život to musí otom uvažovať každý sám pretože každý z nás je jedinečný a je zo sebou každý deň 24 hodín. môžeme poradiť ale len tomu kto radu neodvrhne a nezosmiešni veci ktorým nerozumie alebo o nich nevie.

m,mlk

Rozdiel medzi nášmi pohľadmi je v tom, že ty si napísala, že choroba si nevyberá. Ja to vidím tak, že je to dôsledok konania človeka. Takže si jednoznačne vyberá.