Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemický peeling - áno alebo radšej nie?

Príspevok v téme: Chemický peeling - áno alebo radšej nie?
Jennyfer

Dobrý deň, mám 17 rokov a dilemu ohľadom chemického peelingu. Mám problém s rozšírenými a veľmi ľahko sa zanášajúcimi pórmi. Už som skúsila toľko vecí a som takmer zúfalá a čítala som, že práve na rozšírené póry pomáha chemický peeling. Ale keď som videla fotky žien, ktorým sa po ošetrení začala lúpať pokožka, celkom ma to vystrašilo. Je to vraj bežné ale mám strach z rozsahu a aj z toho, či nebudem mať pokožku na tvári spálenú alebo niečo také. Máte nejaké skúsenosti a rady?

amanda23

klikni si na "vyhladavanie v temach" napis tam chemicky peeling a klikni na "nazov diskusnych tem" je tam toho strasne vela ohalne tohoto:DD

Monii

podľa mňa to vyskúšaj, ale u nejakej osvedčenej doktorky alebo kozmetičky .. ale nie v lete, už tak koncom jeseni radšej .. teraz by to nebolo bohvie čo na silnom slnku :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemický peeling - áno alebo radšej nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk