Štípanie očí a mrkanie

RNG

Oprava to som zobral zlozenie inych ocnych kvapiek, Referwesh neobsahuju ani ten vitamin, len lubrikaciu a sol a aj to nie je urcene vlastne co, ci sa jedna o izotonicku roztok s pridavkom hydroxymethylcelulozy a glycerinu, ako v inych umelych slzach, alebo niecoho ineho, tak isto neucinneho na rozne nakazy. Samotne nase vlastne slzy su ovela ucinnejsie, lebo nielenze zavlhcuju a mazu oko, ale obsahuju aj antimikrobialne obranne latky.

RNG

Refresh kvapkyn obsahuju lubrikant, tj mazanie a provitamin B-5. takze nic antiviralne, ani akokolvek antimikrobialne. Tie ti nakazu v ociach nevyriesia. Tak ako vsetky ine umele slzy.

RNG

Nuz ja mam syndrom sucheho oka a riesim ho pravidelnym striekanim /kvapkanim koloidneho striebra do oci, lebo u mna to sposobuje pravdepodobne virus herpes, ktory mi zapaluje a tym zuzuje slzne kanaliky.
Ak je to z bakterii alebo inych mikrobov, pomaha na to napr roztok GSE, 3 kvapky do deci vody.
Lekarmi predpisovane kvapky restasis potlacia mnohe bakterialne nakazy, ale nie su vhodne na viralne, co je na nich aj jasne napisane.
Ked mas zvysenu viralnu cinnost v tele je dobre si zvysit aj viralnu imunitu,je na to dostatok doplnkov, najdi si to cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Pridam k tomu este citral, monolaurin, berberine a Sangre de Grado, ktore su tiez uzitocne na niektore virusy a ine mikroby.

lililill

budes mat asi syndrom sucheho oka, ale najlepsie ti to povie ocny..ja to mam tiez a musim kvapkat niekolko krat denne, aby to bolo ako tak ok.

Pardalek486

ja vobec neviem z coho... proste stale ma stipu, neviem ci ich mam suche alebo co.. vkuse musim tak zmurkat, dost ma to sere uz... lebo to mam VKUSEE